جشنواره استانی وبلاگ‌نويسی صبح انقلاب

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايكنا؛ جشنواره استانی وبلاگ‌نويسی با عنوان «صبح انقلاب» به‌مناسبت سی و سومين سالگرد پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی در پل‌دختر برگزار می‌شود.
بخش‌های اعلام شده جشنواره عبارتند از ملت بزرگ ايران، خط شكن مقابله امت اسلامی با سلطه‌گران جهانی، معرفی آمريكا، اسرائيل و انگليس به‌عنوان دشمنان ملت‌ها و مخالفين دموكراسی و حقوق بشر و آزاد انديشی در جهان، طاغوتيان 2011 (ويژ دشمن شناسی)، انقلاب اسلامی، بصيرت دينی، انسجام ملی و استكبار ستيزی، انقلاب اسلامی چه می‌گويد، انقلاب اسلامی، قرآن، عترت، انتظار فرج، بسيج، پيشتاز در عرصه‌های علمی، سازندگی و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، نقش مردم لرستان و عشاير در انقلاب اسلامی، دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.
شركت در اين جشنواره برای عموم آزاد است، نام و عنوان وبلاگ بايد مناسب با جشنواره باشد، كليه مشخصات فردی صاحب وبلاگ بايد در صفحه پروفايل مدير وبلاگ قيد گردد، رعايت اصول وبلاگ نويسی در پست‌ها و تصاوير الزامی‌ است و استفاده از منابع متعدد خصوصاً منابع مكتوب دارای امتياز ويژه می‌باشد.
مهلت ارسال آثار تا دهم بهمن‌ماه و تاريخ اختتاميه و اهدای جوايز 19 بهمن‌ماه سال‌جاری اعلام شده است و علاقمندان می‌توانند پس از طراحی وبلاگ آخرين تغييرات، آدرس وبلاگ خود را از طريق پست الكترونيك:
ershadpol3944@yahoo.com و نمابر 4220261 – 0663 ارسال نمايند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.