جشنواره نوآوریهای تلفن همراه

0

به گزارش «فارسي مچ» جشنواره نوآوریهای تلفن همراه در شش بخش و توسط مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف برگزار مي گردد.

جشنواره نوآوري­‎هاي تلفن همراه ايران فراخواني است به همه كساني كه مي‌توانند ويا مي‌خواهند در شكل‌گيري آينده فناوری­‎های نوین تلفن همراه ایران به‎نوعي مشاركت داشته باشند. ایده‎­پردازان، کارآفرینان، افراد خلاق، نویسندگان و اهل‎قلم و متخصصان نرم­‎افزار، از مهم‎ترین مخاطبان این رویداد محسوب می‎­شوند.

شرایط و قوانین شرکت در جشنواره

جشنواره نوآوری­‎های تلفن همراه ایران به منظور ایجاد یک بستر مناسب جهت رقابت سالم میان علاقه­‎مندان به این حوزه و همچنین خلق فضایی صمیمانه جهت رشد و هم­افزایی در زمینه تلفن همراه، شرایط و قوانینی را جهت شرکت در جشنواره وضع نموده است. شرکت در جشنواره منوط به پذیرش قوانین زیر می­‎باشد:

فرستنده طرح متعهد می‌شود که کلیه محتوای به کار رفته در اثر خود (عکس، فیلم، متن و …) اثر خود اوست و یا امتیاز استفاده از این محتوا را به صورت قانونی از صاحبان این محتوا دریافت کرده‌است و هر گونه مسؤولیت حقوقی نسبت به استفاده این محتوا در اثر خود را می‌پذیرد.

آثار ارسال شده به بخش تولید نرم‌افزار باید به گونه‌ای تنظیم شوند که تا پایان سال 1390، به طور خودکار منقضی شوند و پس از این تاریخ قابل استفاده و اجرا نخواهند بود.

شرکت کنندگان در بخش تولید نرم افزار، می‌پذیرند که در صورت پذیرفته شدن اثرشان در مرحله اول داوری، در یک مصاحبه حضوری با اعضای هیأت داوران شرکت کرده و از اثر خود دفاع کنند و در صورت تقاضای داوران، تغییرات لازم در کد برنامه خود را به صورت حضوری در برنامه خود ایجاد کنند.

هزینه شرکت در مسابقات باید در زمان ارسال آثار در صفحه مربوطه به صورت الکترونیکی پرداخت شوند. در غیر این صورت آثار ارسال شده، مورد داوری قرار نخواهند گرفت و دبیرخانه هیچ گونه مسؤولیتی نسبت به دریافت این آثار را نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است هزینه پرداخت شده قابل عودت نیست.

در مسابقات «تولید نرم­‎افزار» و «طرح کسب و کار»، شرکت­‎کنندگان می­‎توانند به صورت شخصیت حقوقی در جشنواره شرکت نمایند. مشخص کردن این موضوع در فرم ثبت نام الزامیست.

افراد مجاز هستند در همه بخش­‎های جشنواره آثار جداگانه­‎ای ارسال نمایند، اما به هر شرکت‌کننده بیش از یک جایزه تعلق نخواهد گرفت.

کلیه آثار ارسالی در دو مرحله داوری خواهند شد. در مرحله اول آثار برگزیده هر بخش مشخص شده و افراد برگزیده از نظرات داوران مطلع خواهند شد. پس از اعمال تغییرات و تصحیحات نهایی از سوی شرکت­‎کنندگان، داوران نهایتاً آثار برگزیده هر بخش را اعلام خواهند نمود.

همه آثار و مستندات ضمیمه آن باید به زبان فارسی به جشنواره ارسال شوند. محتویات نرم‎­افزارها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

دبیرخانه جشنواره نسبت به انتشار عناوین و مشخصات کلی هر اثر مجاز است. در بخش مقالات، مجاز است متن کامل مقالات پذیرفته شده با ذکر نام نویسندگان مقاله را منتشر نماید.

کلیه آثار باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

مهلت ارسال آثار: 15 دي ماه 1390

براي كسب اطلاعات بيشتر و ارسال اثر مي توانيد به سايت جشنواره به آدرس www.mobileawards.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.