برگزيدگان دومين جشنواره ملي رسانه هاي سلامت

1

به گزارش «فارسي مچ» برگزيدگان دومين جشنواره ملي رسانه هاي سلامت جوايز خود را از وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي دريافت کردند.

در مراسم اختتاميه اين جشنواره که در سالن همايش هاي بين المللي رازي دانشگاه علوم پزشکي تهران برگزار شد، برگزيدگان در بخش هاي پژوهش و فرهنگسازي سلامت، رسانه هاي ديداري و شنيداري، رسانه هاي ديجيتال از بين 700 اثر ارسال شده به دبيرخانه اين جشنواره انتخاب شدند.

ضمن اينكه در اين مراسم از سامانه الكترونيك مسابقه عكس سلامت، سايت كتابخانه همراه سلامت، بازي آنلاين سلامت، سامانه هوشمند پيام كوتاه سلامت و كتاب رسانه هاي ديجيتال و سلامت رونمايي شد.

براي اطلاع از اسامي تمامي برندگان اين جشنواره مي توانيد فايل pdf موجود دراينجا را دانلود نماييد، ضمن اينكه براي مشاهده تصاوير اختتاميه اين جشنواره مي توانيد به سايت جشنواره سلامت به آدرس www.healthfestival.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.