چهارمين دوره جشنواره طوبی

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايكنا؛ جامعه‌المصطفی(ص) ‌العالميه به منظور شناسايی و معرفی استعدادهای فرهنگی، هنری و تبليغی طلاب چهارمين دوره جشنواره طوبی را برگزار می‌كند.

چهارمين دوره جشنواره طوبی به منظور شناسايی و معرفی استعدادهای فرهنگی، هنری و تبليغی طلاب، فضلا و دانشجويان غيرايرانی و خانواده‌های آن‌ها و تشكل‌های فرهنگی به همت جامعه‌المصطفی(ص) ‌العالميه برگزار می‌شود.

از جمله موضوع ويژه اين فراخوان می‌توان به هنر، تعهد و شكوه بيداری اشاره كرد، همچنين مهارت‌های فرهنگیِ تبليغی و مهارت‌های فرهنگیِ هنری از جمله بخش‌های جشنواره محسوب می‌شوند.

بخشِ مهارت‌هایِ فرهنگیِ تبليغی شامل روش بيان احكام، فن‌خطابه، سخنوری و منبر، روش تدريس و كلاس‌داری و مديريت فرهنگی است و هنرهای تجسمی، هنرهای نمايشی، هنرهای ادبی و رسانه از جمله بخشِ مهارت‌های فرهنگیِ هنری محسوب می‌شوند.

يادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا 20 آذر‌ماه سال جاری به نشانی دبيرخانه؛ قم، بلوار امين، مقابل سالاريه جامعه‌العلوم، وب سايت فراخوان به نشانی
www.tuoba-almostafa.com
يا ايميل cultural@almustafaou.com ارسال كنند يا جهت اطلاع بيشتر با شماره تلفن 2133372-0251 تماس بگيرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.