مسابقه قرآنی ارمغان نور

2

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايكنا؛ پايگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الكريم برای بار ديگر اقدام به برگزاری مسابقه اينترنتی ويژه كاربران سايت تلاوت كرده است، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اين سايت در مسابقه روزانه «ارمغان نور» شركت كنند.

كاربران در اولين مراجعه برای شركت در اين مسابقه قرآنی بايد اقدام به ثبت نام كرده و شناسه كاربری و رمز عبور را دريافت كنند و سپس پاسخگوی پرسش مطرح شده باشند. افرادی كه در دوره قبل اين مسابقه شركت داشتند با شناسه كاربری و رمز عبور قبلی می‌توانند در اين دوره نيز شركت كنند و نياز به ثبت نام مجدد نيست.

كارنامه‌ای برای هر شركت‌كننده در سايت تلاوت تشكيل می‌شود و امتيازاتی كه توسط كاربر طی يك دوره سه‌ماهه كسب شده است در آن ثبت شده و قابل مشاهده است، همچنين در سه مرحله هفتگی، هر ماه و پايان هر دوره‌ سه ‌ماهه، قرعه‌كشی از ميان افرادی كه پاسخ‌های صحيح به پرسش‌ها داده و امتياز لازم را كسب كرده‌اند، انجام خواهد شد.

قرعه‌كشی هفتگی در بين كاربرانی انجام می‌شود كه به هفت پرسشی كه در طول هفته طرح شده است پاسخ صحيح دهند و پايان هر ماه نيز در بين افرادی كه 25 پرسش را پاسخ صحيح داده باشند، قرعه‌كشی انجام می‌شود و مجدد با در نظر گرفتن تعدادی از پرسش‌های صحيح، پايان سه ماه نيز قرعه‌كشی انجام می‌شود و جوايزی اهداء خواهد شد.

براي شركت در اين مسابقه مي توانيد به سايت تلاوت به آدرس www.telavat.comرجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

    • اگر منظورتان نحوه ي شركت در مسابقه سايت مي باشد روش شركت در اين مسابقه بسيار ساده است فقط كافي پاسخ سه سوال مسابقه را به همراه نام و نام خانوادگي خود براي ما ايميمل نماييد.
      براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به خبر اين مسابقه در سايت رجوع نماييد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.