برندگان مسابقه اینترنتی وصيتنامه حضرت علي (ع)

2

به گزارش «فارسي مچ» مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران، نفرات برتر مسابقه اینترنتی وصیت نامه حضرت علی(ع) در مازندران به مناسبت ماه مبارک رمضان و شهادت حضرت امام علی (ع) را معرفی کرد.

محمد فوقی، مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران، امروز (23 آبان) با توجه به استقبال خوب از مسابقه وصیتنامه حضرت علی (ع) که به صورت اینترنتی برگزار شد، تعداد هزار و 246 نفر شرکت نمودند که بیشترین آن، از استان مازندران با 311 نفر و کمترین از استان کرمان با یک نفر و از استان خراسان شمالی، فردی در این مسابقات شرکت نکرد و پس از بررسی پاسخ ها، افراد ذیل در این مسابقه به عنوان افراد برتر شناخت شدند که تعداد 14 نفر، کمک هزینه سفر به مکه و کربلا و مشهد مقدس را دریافت نمودند.

 فوقی اظهار کرد: مریم آمهدی از اصفهان، مصطفی رشیدی از تهران، علی علمی نیا از گیلان، نادعلی لائینی و همچنین مصطفی مطهری از مازندران کمک هزینه سفر به مکه و امین رجبی از مازندران، زهرا ناصری سیوکی از خراسان رضوی، اسماعیل فرهمند از هرمزگان، رویا قاسمی از یزد و شهرزاد یوسفی از لرستان کمک هزینه سفر به کربلا و غلام عطایی از اردبیل، مسلم مظفری از فارس، فاطمه موتاب از همدان و علی قلعه کی از مرکزی کمک هزینه مشهد مقدس را کسب کردند.

 مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران یادآور شد: مسابقه اینترنتی وصیتنامه حضرت علی(ع) با همکاری ستاد عالی کانون های مساجد کشور و دبیر‌خانه کانون‌های مساجد استان مازندران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. ناهیده تقی زادفانید

    باسلام من از تبریز در مسابقه تون شرکت کردم ولی شما نوشتین که فقط از اون شهرها شرکت کردند

    • كابر گرامي ما تنها اخبار مسابقات اينترنتي را قرار مي دهيم و چنين مسائلي بر عهده برگزار كنندگان آن مي باشد، لطفا از آنها جويا شويد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.