جشنواره وبلاگ‌نويسی پلاك

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايكنا، جشنواره وبلاگ‌نويسی باعنوان «پلاك» با محوريت دفاع مقدس به همت واحد فرهنگی مجتمع كوثر تهران، وابسته به اداره كل تبليغات اسلامی استان تهران برگزار می‌شود.

سراج‌پور، مسئول فرهنگی مجتمع علوم اسلامی كوثر تهران با اعلام اين خبر گفت: هدف از برگزاری اين جشنواره آشنايی قشر جوان با ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس است تا ياد و خاطره شهداء را گرامی بداريم.

سراج‌پور افزود: به همين منظور برای حضور فعال بانوان وبلاگ‌نويس، مسابقه‌ای از طرف واحد فرهنگی مجتمع كوثر با عنوان «پلاك» برگزار می‌شود كه محورهای آن شامل موضوعات دفاع مقدس است.

مسئول فرهنگی مجتمع علوم اسلامی كوثر تهران ادامه داد: وبلاگ‌های شركت‌كننده، در ابعاد فنی، محتوايی، پيوندها و به‌روز بودن، جلوه ظاهری و پست‌های توليدی وبلاگ‌نويس مورد بررسی داوران قرار خواهد گرفت و شركت‌كنندگان در انتخاب نوع سرويس‌دهنده وبلاگ آزاد خواهند بود.

علاقه‌مندان برای شركت در مسابقه می‌توانند آدرس وبلگ‌های خود را به پست الكترونيكی info@kosar.ac.ir ارسال و برای كسب اطلاعات بيشتر به آدرس www.kosar.ac.ir مراجعه كنند.

يادآور می‌شود، مهلت ارسال آدرس وبلاگ‌ها تا تاريخ 20 مهرماه سال جاری است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.