جشنواره استانی پيامك ادبی رضوی

0

به گزارش «فارسي مچ» مدير روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی گيلان از برگزاری جشنواره استانی پيامك ادبی رضوی با عنوان ‘كبوتر حرم’ همزمان با دهه كرامت در گيلان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی گيلان مدير روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی گيلان در اين خصوص گفت: به مناسبت ميلاد امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) و همزمان با دهه كرامت، روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جشنواره استانی پيامك ادبی رضوی با عنوان “كبوتر حرم” را برگزار می كند.

وی با اشاره به اينكه اشاعه و ترويج فرهنگ منور رضوی در سطح استان، گسترش فعاليت های فرهنگی هنری و مذهبی مرتبط با سيره ائمه اطهار به ويژه امام رضا(ع)و شناسايی و ارج نهادن به توليدكنندگان و پديد آورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمينه سيره، شخصيت و معارف امام رضا(ع) از اهداف برگزاری اين جشنواره است، تاكيد كرد: استفاده از ظرفيت های متنوع آفرينش ها و كوتاه نويسی های ادبی با استفاده از ابزارهای نوين ارتباطی از ديگر اهداف جشنواره پيامك رضوی “كبوتر حرم”، است.

قاسم مصفا با بيان اينكه اين جشنواره به موضوع پيامك ادبی رضوی برگزار می شود، خاطرنشان كرد: تك بيت ها و جملات ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا(ع)، تمثيل ها، رويا پردازی ها و صور خيال و ساير آرايه های ادبی در شعر و نثر و زندگی نامه، سفر تاريخی امام رضا(ع) به ايران، روايات و احاديث مرتبط با امام رضا(ع) با ذكر منبع روايات از محورهای اين جشنواره پيامكی است.

وی با اشاره به اينكه آخرين فرصت شركت در جشنواره پيامك رضوی “كبوتر حرم” تا پايان ساعت 24 روز (30 شهريور) سال جاری است، تصريح كرد: علاقه مندان جهت شركت در اين جشنواره استانی، آثار پيامكی خود را در قالب محورهای ذكر شده به شماره پيامك 30008568 ارسال كنند.

وی بيان كرد: بعد از پايان مهلت ارسال به جشنواره پيامك رضوی، به قيد قرعه از ميان تمام شركت كنندگان به 8 نفر جوايز نفيس و به 14 نفر بسته های فرهنگی اهدا می شود.

مدير روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی گيلان، اذعان كرد: مراسم پايانی جشنواره و تجليل از برگزيدگان، در نيمه اول مهر ماه سال جاری با حضور مسئولان، نمايندگان دبيرخانه و برگزيدگان در رشت برگزار می شود.

سخن سردبير: با تشكر فراوان از سركار خانم فاطمه علیزاده سیاه صوفیانی كه اين خبر را ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.