برندگان نخستین مسابقه پیامکی فارسی مچ

0

به گزارش «فارسي مچ» برندگان اولین مسابقه پیامکی نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی كه به يمن ماه مبارك رمضان برگزار شده بود اعلام گرديد.

همان طور كه مستحضر مي باشيد سايت ما در واقع سايتي خبري است براي قرار دادن آخرين اخبار مسابقات اينترنتي اما به يمن ايام مبارك ماه رمضان تصميم گرفتيم تا مسابقه اي نيز خود تدارك ديده و برگزار نماييم.

خوشبختانه اين مسابقه با استقبال پرشور كاربران گرامي و فهيم فارسي مچ روبه رو شد و 335 نفر در اين مسابقه شركت نمودند كه به يمن اين حضور پرشكوه كاربران تصميم بر آن شد كه تعداد برندگان را از سه نفر به 10 نفر افزايش دهيم همچنين ميزان فضاي هاست رايگان را نيز از 300 مگابايت به يك گيگابايت افزايش داديم.

برندگان مسابقه:

۳۱***۰۹۳۹۸۰

۴۱***۰۹۳۶۹۶

۰۲***۰۹۱۲۳۴

۳۷***۰۹۳۵۷۵

۸۸***۰۹۱۷۳۱

۳۶***۰۹۳۶۷۰

۲۷***۰۹۳۶۴۳

۷۲***۰۹۱۵۱۱

۷۵***۰۹۱۳۸۶

۷۵***۰۹۳۶۰۴

به تمامي برندگان پيامكي مبني بر برنده شدنشان ارسال مي گردد، فقط برندگان عزيز براي دريافت جوايز خود به نكات زير توجه نمايند.

نكته 1: جوايز مسابقه پنل پيامك رايگان و يك گيگابايت هاست رايگان است كه به انتخاب خود برندگان يكي از اين دو جايزه به آنها تعلق خواهد گرفت.

نكته 2: براي دريافت جايزه يك گيگابايت هاست بايد شماره موبايلي كه با آن در مسابقه شركت نموديد را به همراه نام و نام خانوادگي خود و نام داميني كه مي خواهيد هاست بر روي آن نصب گردد را از طريق بخش تماس با ما سايت براي ما ارسال نماييد.

نكته 3: براي دريافت جايزه پنل پيامك رايگان بايد شماره موبايلي كه با آن در مسابقه شركت نموديد را به همراه نام و نام خانوادگي و ايميل خود را از طريق بخش تماس با ما سايت براي ما ارسال نماييد.

به اميد آنكه مسابقات بعدي سايت را با جوايز ارزنده تر و با تعداد شركت كنندگان بيشتر برگزار نماييم.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.