مسابقه عکاسی پورتال جهانگردی پارسا

0

به گزارش«فارسي مچ» پورتال جهانگردی پارسا مسابقه عکاسی را با هدف شناخت بیشتر مکان های گردشگری ایران عزیزمان با موضوع ایرانگردی برگزار می کند .

این مسابقه در شش مرحله دوماهه در طول یک سال با شرایط و قوانین زیر برگزار می شود ، که خواهشمند است با دقت مطالعه فرمایید .
هر شخص علاقه مند  در هر سنی که دارای یک دوربین دیجیتال باشد و دسترسی به اینترنت داشته باشد می تواند در این مسابقه عکاسی شرکت کند .
این مسابقه در موضوع ایرانگردی برگزار می شود که هر شخص می تواند از هر مکان دیدنی و گردشگری ایران عکس بگیرد و در این مسابقه شرکت کند.
این مسابقه از تاریخ 10 بهمن 1389 آغاز شده و به مدت یک سال ادامه دارد که از همین الان می تواید برای شرکت در این مسابقه در سایت “مسابقه عکاسی پورتال جهانگردی پارسا ”

(عضو)
شوید .

هر مرحله از این مسابقه شامل دو ماه است که در پایان دوماه به ده نفر از عکاسانی که امتیاز بالاتری را کسب کرده اند مبلغ دویست هزار ریال به حساب بانکی آنان واریز می گردد . (تمام امتیازات تمام شرکت کنندگان سایت در هر روز برای تمام بازدید کنندگان سایت قابل رویت است و مجموع امتیازات شرکت کنندگان هم هر دوهفته یکبار در قسمت

( اخبار مسابقه عکاسی)
به اطلاع همگان خواهد رسید . امتیازات شما از زمان ارسال عکس های شما تا پایان سال (پایان مسابقه) محاسبه می گردد و علاوه بر این که در هر مرحله می توانید جوایز نقدی خود را دریافت کنید در پایان مسابقه به سه نفر اولی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند به ترتیب مبلغ سه میلیون ریال ، دو میلیون ریال و یک میلیون ریال به حساب بانکی این عزیزان واریز خواهد شد . )

عکسهایی که تحت عنوان  Test  در سایت مشاهده می کنید فقط جنبه آموزشی و آشنایی شما با مسابقه عکاسی دارد و امتیاز آنها در مسابقه هیچ تاثیری ندارد.

بعد از عضویت در سایت  در قسمت های زیر می توانید دسترسی به پنل کاربری و کنترل پنل خود داشته باشید که در زیر همراه با آموزش تصویری توضیح داده شده است .

عکس های ارسالی شما باید درون بخش ، مجموعه و زیر مجموعه مناسب خود آپلود شود .

هر بخش به عنوان استان ایران و هر مجموعه به عنوان شهرستان یا روستایی از آن استانها و هر زیر مجموعه به عنوان مکانی از شهرستان یا روستای استان مربوطه شناخته می شود به عنوان مثال : فارس(بخش) >> مرودشت(مجموعه) >> تخت جمشید(زیرمجموعه)

*** در قسمت پروفایل کاربری خود در منوی سمت راست می توانید  مشخصات کاربری خود را مشاهده و ویرایش کنید

*** در قسمت آپلود تصاویر در منوی سمت راست می توانید عکسهای خود را در زیرمجموعه های موجود یا در زیر مجموعه جدیدی که خودتان می سازید ،آپلود کنید. (مثلا : بخش فارس/ مجموعه کازرون  و عکس ارسالی شما با عنوان شهر بیشاپور ( شهر بیشاپور نام مکانی است در شهرستان کازرون ) باید در زیر مجموعه ای با عنوان شهر بیشاپور قرار گیرد)

*** برای ساخت بخش ، مجموعه و یا  زیر مجموعه جدید شما می توانید در قسمت پنل کاربری خود در منوی سمت راست که شامل دو گزینه گروه و آپلود می باشد ، زیر مجموعه بسازید و عکس آپلود کنید

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.