مسابقه كتابخوانی زندگی به سبك روح‌الله

2
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ايكنا، كانون اسلامی جوانان شهيد«ابراهيم روحی» مشهد جهت آشنايی هر چه بيشتر جوانان و عموم مردم با سيره حضرت‌امام(ره) و ترويج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی، مسابقه كتابخوانی «زندگی به سبك روح‌الله» را در سطح استان خراسان رضوی برگزار می‌كند.

منبع اين مسابقه، كتاب زندگی به سبك روح‌لله نوشته حجت‌الاسلام «علی اكبر سبزيان»، از فعالان فرهنگی حوزه علميه مشهد است كه برداشت‌ها و برش‌هايی از سيره خانوادگی امام‌خمينی(ره) است كه در طی اين سال‌ها كمتر بدان توجه شده و با تخفيف 45 درصدی در اختيار شركت كنندگان قرار می‌گيرد.

اين مسابقه به دو صورت اينترنتی و پستی برگزار می‌شود كه در مرحله اول پاسخ به 40 سؤال تستی به صورت غيرحضوری و ارسال پاسخ‌نامه به دو صورت اينترنتی و پستی صورت می‌گيرد و در مرحله دوم بعد از تصحيح پاسخنامه‌ها و از بين كسانی كه امتياز لازم را كسب كنند، مسابقه كتبی حضوری به‌عمل می‌آيد.

بر اساس اين گزارش جوايز افراد برتر ربع سكه بهار آزادی، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، قواره چادری و ده‌ها هديه فرهنگی است.

مشاركت‌كننده‌ها در برگزاری اين مسابقه اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خرسان رضوی، مديريت فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی مشهد، سازمان فرهنگی،‌ تفريحی شهرداری مشهد، مؤسسه فرهنگی قدس، اداره كل كتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، شهرداری منطقه دو مشهد، شورای هماهنگی تشكل‌های خراسان رضوی و كميته جوانان ستاد ارتحال امام(ره) هستند.

آخرين مهلت ارسال پاسخنامه‌ها 15 تير ماه است و علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند به پايگاه اطلاع‌رسانی www.shahidroohi.ir مراجعه كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. لطفا2500جلد از كتاب زندگي به سبك روح الله قيمت وشماره حساب جهت واريز-ضروري جواب دهيد

    • لطف نماييد از طريق سايت مسابقه اقدام نماييد ما تنها خبرگزاري مسابقات اينترنتي مي باشيم.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.