دومین دوره مسابقات کتابخوانی اینترنتی خورشید هدایت

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» دومین دوره مسابقات کتابخوانی «خورشید هدایت» پیرامون سیره و زندگانی حضرت زهرا علیهاالسلام، به همت موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور، به صورت الکترونیک برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه، دومین دوره مسابقه اینترنتی خورشید هدایت پیرامون سیره و زندگانی دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام از کتاب “زهرا علیهاالسلام، برترین بانوی جهان” تالیف آیة الله العظمی مکارم شیرازی، همزمان با میلاد با سعادت برترین گوهر خلقت، بانوی بهشت، حضرت زهرا علیهاالسلام به مدت یک ماه برگزار می شود.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه، تا تاریخ سوم تیرماه 1390 فرصت دارند با مراجعه به سایت آزمون موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس www.2noor.com/azmoon ، کتاب مربوطه را دانلود و مطالعه نمایند و به سوالات مسابقه پاسخ دهند.
قابل ذکر است سوالات مسابقه به صورت 4 گزینه ای، بدون احتساب نمره منفی می باشد. نام افرادی که از 50 سوال به 45 سوال پاسخ صحیح دهند، در لیست قرعه کشی قرار می گیرند.
مراسم قرعه کشی همزمان با سالروز بعثت خاتم المرسلین حضرت محمد «صلی الله علیه و آله» 9 تیرماه سال جاری، انجام می شود و به 14 نفر از خانمها و 14 نفر از آقایان که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا می گردد.
شایان ذکر است این مسابقات به صورت ادواری در هر فصل از سال با موضوع سيره معصومین( ع)، هر دوره درباره زندگانی يك معصوم(ع) برگزار می شود.
همچنین نخستين دوره از اين مسابقات، با موضوع زندگانی امام هشتم شيعيان، حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع)، از
15 دی‌ماه تا 25 بهمن سال قبل، به‌صورت آزمون اينترنتی برگزار شد.
علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر به سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور به آدرس www.2noor.com مراجعه نمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.