دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای عفاف و حجاب

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» دفتر امور زنان سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان های مرتبط فرهنگی دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای عفاف و حجاب “نور” را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای عفاف و حجاب “نور”؛ این جشنواره با اهدافی چون جریان شناسی تولید هنر در مباحث کلان اجتماعی و بررسی رویکرد فرهنگی آحاد جامعه، تبیین سیاست‌ها و محورهای عملکردی توسعه حجاب و عفاف در میان آحاد جامعه با رویکردی فراجنسیتی و با استفاده از تولیدات فرهنگی و هنری، تعالی و گسترش هنر دینی و کشف رهیافت‌ها و اصالت‌های رشد هنرهای ملی و بومی، شناسایی هنرمندان و تاثیرگذاران فرهنگ هنر دینی و ملی با محور حجاب و عفاف و نیز شناسایی پتانسیل‌ها و توان هم‌افزایی نیروهای بومی در مناطق مختلف کشور برای تولید و عرضه آثار فرهنگی و هنری آغاز به کار کرد.
بنابراین گزارش؛ این جشنواره در پنج بخش فیلم، عکس، رسانه‌های مجازی، گزارش‌های رسانه‌ای و شعر و داستان و با محورهای “عفاف، حضور اجتماعی، امنیت خانوادگی – عفاف، اخلاق، آرامش – عفاف ذهنی، ثبات خانوادگی – عفاف جنسیت، ارزش‌های اخلاقی – حجاب، امنیت فردی، مصونیت اجتماعی – حجاب، محدودیت مادی، مصونیت معنوی و بخش ویژه نیز با محور حجاب و عفاف، زینت بندگی برگزار می‌شود. در بخش فیلم؛ فیلم‌های کوتاه، پویانمایی، مستند، نماهنگ و فیلم‌نامه و بخش ویژه فیلم‌های 213 ثانیه‌ای با شعار “حجاب و عفاف، خانه امن، جامعه امن” به رقابت خواهند پرداخت.
لازم به ذکر است هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار فرهنگی و هنری خود را تا 10 خرداد به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، خیابان ولیعصر(عج)، خیابان جام جم، سازمان صدا و سیما،دبیرخانه جشنواره نور ارسال نمایند.
بخش هاي جشنواره:
رسانه هاي ديجيتال
شعر و داستان
عكس
فيلم
گزارش هاي رسانه اي
براي كسب آخرين اخبار و دريافت فراخوان بخش هاي مختلف اين جشنواره مي توانيد به سايت جشنواره نور به آدرس www.noorfest.ir مراجعه نماييد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.