مسابقه وبلاگ نویسی صراط عشق

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» فرهنگسرای فناوری اطلاعات در آستانه ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با هدف گسترش معارف دینی و سیره عملی آن حضرت اقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی دلنوشته های صراط عشق نموده است .

به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي فناوري اطلاعات فرهنگسرای فناوری اطلاعات در آستانه ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با هدف گسترش معارف دینی و سیره عملی آن حضرت اقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی دلنوشته های صراط عشق نموده است . علاقمندان قطعات ادبی ، پیرامون موضوع را در وبلاگ شخصی خود قرار داده و مشخصات وبلاگ خود را به پست الكترونيك it.farhang@gmail.com ارسال نمایند . زمان برگزاری این مسابقه از تاریخ 25/1/90 تا 20/2/90 پیش بینی شده است و به نفرات برتر شرکت کننده جوایزی به رسم یادبود اهدا می گردد .

علاقه مندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به نشاني تقاطع خيابان جمهوري اسلامي و كارگر جنوبي مراجعه و يا با شماره تلفن 66902144 تماس بگيرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.