مسابقه طراحي پوستر جشنواره فيلم شهر

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ايرنا، متقاضيان شركت در بخش مسابقه طراحي پوستر چهارمين جشنواره بين المللي فيلم شهر تا اول ارديبهشت 1390 براي ارسال آثار خود به دبيرخانه اين رويداد سينمايي فرصت دارند.
متقاضيان اين بخش مي توانند آثار خود را مطابق با شرايط و مقررات شركت در مسابقه طراحي پوستر اين جشنواره در قالب ‘jpg’ با ‘dpi 300’ و در ابعاد 25 در 35 سانتيمتر از طريق نمابر به آدرس poster@urbanfilmfest.ir ارسال كنند.
هر شركت كننده مي تواند تنها سه اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال كند و آثار بايد در ابعاد 50 در 70 سانتيمتر طراحي شود.
همچنين شركت كنندگاني كه آثار آنها پس از انتخاب به بخش رقابتي راه مي يابند، بايد فايل نهايي پوستر را در ابعاد 50 در 70 سانتيمتر با فرمت ‘tiff’ با ‘dpi 300’ و به صورت ‘cmyk’ به دبيرخانه جشنواره فيلم شهر تحويل دهند.
به نفرات اول تا سوم اين بخش از جشنواره فيلم شهر به ترتيب پنج، سه و يك سكه بهار آزادي اهدا مي شود ضمن آنكه طرح نفرات برگزيده اين بخش از جشنواره چاپ خواهد شد.
همچنين از بين آثار دريافتي، تعداد 50 اثر توسط هيات داوران انتخاب و به نمايشگاه راه مي يابند و به هريك از آثار اين بخش مبلغ دو ميليون ريال به همراه گواهي شركت در نمايشگاه اعطا خواهد شد.
چهارمين جشنواره فيلم شهر با رويكرد ‘شهري انساني، براي انسان شهري’ از 24 تا 29 ارديبهشت ماه 1390 در تهران و استان گيلان برگزار مي شود.
براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت چهارمين جشنواره بين المللي فيلم شهر به آدرس www.urbanfilmfest.ir رجوع نماييد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.