نخستین جشنواره‌ سراسری شعر كوتاه و داستان کوتاه كوتاه

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از سايت آكواريوم هنر، نخستین جشنواره‌ سراسری شعر کوتاه و داستان کوتاه‌ با مشاركت حوزه هنری استان کرمان، معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری کرمان، شرکت ملی صنایع مس ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس برگزار مي گردد.

بر اساس این فراخوان، جشنواره‌ «آن» در رشته‌های شعر کوتاه سنتی (رباعی و دوبیتی)، شعر کوتاه نو (نیمایی و آزاد؛ حداکثر ۱۰سطر) و داستان کوتاه‌کوتاه (یک‌صفحه؛ حداکثر ۱۷۷کلمه) برگزار خواهد شد.

شاعران و داستان‌ نویسان کشور برای شرکت در این جشنواره باید در رشته‌ شعر کوتاه، ۷ اثر و در رشته‌ داستان کوتاه‌کوتاه ۳ اثر بفرستند.

همچنین بخش ویژه‌ این جشنواره‌ کشوری، «کتاب» است. شاعران و داستان‌نویسان کشور برای شرکت در این بخش باید سه نسخه از مجموعه‌شعر کوتاه و یا مجموعه‌داستان کوتاه‌کوتاه خود را بفرستند و کتاب باید در سال ۱۳۸۸ یا ۱۳۸۹ منتشر شده باشد.

بر اساس این فراخوان، موضوع جشنواره‌ «آن» آزاد است و پایان مهلت فرستادن آثار ۲۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۰ اعلام شده است.

شاعران و داستان‌نویسان کشور می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره‌ «آن» (کرمان، صندوق پستی: ۴۳۵-۷۶۱۷۵) و یا به نشانی اینترنتی: aan.award@gmail.com بفرستند و برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن ۲۲۶۲۶۷۰-۰۳۴۱ تماس بگیرند.

گفتنی است؛ حوزه هنری استان کرمان، معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری کرمان، شرکت ملی صنایع مس ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس در برگزاری این جشنواره مشارکت دارند.

آیین اختتامیه‌ نخستین جشنواره‌ی سراسری شعر کوتاه و داستان کوتاه‌کوتاه (آن) با حضور شاعران، داستان‌نویسان و صاحب‌نظران برجسته‌ کشور، نیمه‌ دوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۰ در شهر کرمان برگزار خواهد شد.

براي دريافت فرم شركت در جشنواره و كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت جشنواره به آدرس www.aanan.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.