اولین جشنواره وبلاگ نویسی گروه 215 ایثار

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» اولین جشنواره وبلاگ نویسی گروه 215 ایثار، با توجه به اهمیت شبکه های اطلاع رسانی فضای مجازی در عصر حاضر و نقش خطیر رسانه های دیجیتال در انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی و نیز توجه به اینکه وبلاگ نویسی از مهمترين ابزار توسعه و ترویج امور ديني در دنياي مجازي میباشد برگزار مي گردد.

با یاری خداوند متعال و پس از جدیت و همت وبلاگ های حوزه  جنگ نرم و اطلاع رسانی در این سال و با توجه به اینکه تداوم اين حرکت , نکته کليدي در تاثير بخشي اهداف ارزشمند آن است, اینک گام دیگری در حمایت از اطلاع رسانی , تولید و توسعه محتوای فارسی در حوزه دین و جنگ نرم بر میداریم .

در حالی که تولید محتوای فارسی در فضای مجازی یکی از مهمترین دغدغه های حاضر است , این نوع وبلاگها به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محتوای فارسی خصوصا در حوزه اطلاع رسانی و اندیشه به این دغدغه در کشور آگاه و برنامه های متنوع و هدفمندی را اجرا نموده است

در این راستا وبلاگهای بسیج به عنوان یکی از فعال ترین شاخه های جنگ نرم در کشور در راستای جایگاه و نیزاهداف کلان خود در سطح کشور , این گروه اولین دوره جشنواره وبلاگ نویسی رسانه ای خود را با عنوان ” قلم و اندیشه ” برگزار مینماید .

این جشنواره فرصت مناسب دیگری است تا وبلاگ نویسان و هنرمندان با مشارکت خود حرکت منسجمی در تولید و تبیین نقش وبلاگ نویسی در بخش های فرهنگی , اجتماعی هنری و نیز معرفی دست نوشته ها و محتوای خود به بازدیدکنندگان داشته باشند .

این جشنواره  با توجه به اهمیت شبکه های اطلاع رسانی فضای مجازی در عصر حاضر و نقش خطیر رسانه های دیجیتال در انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی و نیز توجه به اینکه وبلاگ نویسی از مهمترين ابزار توسعه و ترویج امور ديني در دنياي مجازي میباشد  ,  برنامه ریزی گردیده است . همانند سایر دوره های برگزار شده توسط دیگر دوستان بستر این جشنواره بر پایه ارج نهادن به فعالیت های خودجوش کارشناسان و کاربران در آگاه سازي جامعه نسبت به ارزش های فرهنگی و دینی می باشد

لذا از تمامی وبلاگ نویسان اعم از متخصصین و محققین , اساتید حوزه و دانشگاه , هنرمندان و عکاسان و وبلاگ نویسان شخصی برای شرکت پرشور در این جشنواره, دعوت به عمل می آید.
با موضوعات

1- بسیج و مقابله جنگ نرم
2- انقلاب اسلامی و جهانی شدن
3- جهان در آستانه ظهور
برای شرکت در مسابقه وبلاگ نويسی آثار خود از مورخه 05/12/1389 الی 29/12/1389 در وبلاگ خود قرار داده و آدرس را با ذکر مشخصات خود در وبلاگ ما در بخش نظرات قرار دهيد .

همچنین آدرسهای وبلاگ خود را با ذکر مشخصات میتوانید به شماره های
09329542930 و 09359246504 ارسال نماييد.
مسابقه پیام کوتاه

برادران و خواهران جهت شرکت در مسابقه اس ام اس و دریافت جایزه ، یک حدیث با موضوع
شهدا و یا یک نوشته برای امام زمان به شماره های
09359246508 و 09329542930 با ذكر مشخصات خود ارسال نماييد.

براي كسب اطلاعات بيشتر و شركت در اين جشنواره مي توانيد به وبلاگ اين گروه به آدرس www.isare-22khordad.blogfa.com رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.