مسابقات الكترونيكي خورشيد هدايت

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» نخستين دوره مسابقات كتابخوانی «خورشيد هدايت» درباره زندگانی حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع) پيشوای هشتم شيعيان توسط مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه كشور به صورت الكترونيك برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمين «رضازاده» مسئول مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه از برگزاری مسابقات اينترنتی ادواری با موضوع سيره امامان معصوم(ع)، هر دوره درباره زندگانی يك امام معصوم(ع) به آدرس الکترونیکی ذیل خبر داد.
http://www.2noor.com/azmoon
وی بيان كرد: نخستين دوره از اين مسابقات، با موضوع زندگانی امام هشتم شيعيان، حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع)، از 15 دی‌ماه جاری تا 15 بهمن سال جاری، به‌صورت آزمون اينترنتی برگزار می‌شود
رضازاده افزود: علاقه‌مندان به شركت در اين مسابقه بايد ابتدا كتاب الكترونيكی گنجانده شده در پايگاه اطلاع‌رسانی مسابقه با عنوان «خورشيد هدايت ــ پيشوای هشتم» را دانلود و مطالعه كرده و سپس در پايگاه اطلاع‌رسانی آزمون وارد شده و مسابقه را شركت كنند.

مسئول مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه بيان كرد: نام كسانی كه حداقل به 18 سؤال از 20 سؤال پاسخ صحيح دهند در قرعه‌كشی جوائز قرار می‌گيرد. به 14 نفر از آقايان و 14 نفر از بانوان به قيد قرعه جوايز ارزشمندی عطا می‌شود.

رضازاده اظهار كرد: هر پاسخ صحيح يك امتياز دارد و پاسخ نادرست امتياز منفی ندارد. همچنين اسامی قبول‌شدگان و اسامی برندگان جوائز از طريق پايگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه كشور به آدرس اينترنتی http://www.2noor.com اعلام می‌شود.

يادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند با شماره
7745480-0251 مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه استان قم تماس بگيرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.