جشنواره وبلاگ نویسی گل صد برگ

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از خبرگزاري پانا، اين مسابقه به همت سازمان دانش آموزی شهر تهران برگزار مي گردد.

سازمان دانش آموزی شهر تهران با توجه به اهمیت و رشد روز افزون فناوری اطلاعات و با حمایت از ایده ها و استعدادهای خلاق و تأثیرگذار، اقدام به برگزاری جشنواره ای با عنوان جشنواره وبلاگ نویسی “گل صد برگ” کرده است.

به گزارش خبرگزاری پانا، این مسابقه با هدف ترویج و توسعه فرهنگ استفاده مناسب از امکانات اینترنتی، ارایه‌ وبلاگ‌های نمونه با معیارهای فنی و محتوایی استاندارد جهت اطلاع رسانی، گسترش فرهنگ وبلاگ‌نویسی در زمینه‌های تحلیلی و نقد در حوزه فرهنگ، دین و اندیشه، ترغیب و تشویق قشر جوان و فرهیخته به استفاده بهتر از خدمات Online و جهت دهی به فعالیت‌های اینترنتی در تولید محتوا و ایجاد روحیه تحقیق و پژوهش در دانش آموزان و کشف خلاقیت ها و استعدادها با محتوا و زمینه های چگونگی مشارکت همگانی به ویژه دانش آموزان در تحقق چشم انداز بیست ساله، نشاط اجتماعی، امید به آینده و هویت ایرانی و اسلامی، جایگاه رهبری در انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب از دید دانش آموزان ثبت خاطرات و شنیده‌های انقلاب اسلامی و شهدا و زرمندگان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نقد و پژوهش و گزارش های اجتماعی و فرهنگی، شعر داستانی و قطعه ادبی- خاطره نویسی و اهمیت بیانات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی سال آینده و چگونگی اجرا و نقش آن در مسیر توسعه نظام؛ در سطح استان تهران و با هدف تجمیع اطلاعات فرهنگی ـ دینی در محیط‌های تحت وب برگزار خواهد شد.

بر اساس محورهای جشنواره، بهترین طراحی قالب از نظر کیفیت امکانات، زیباترین طراحی قالب، بیشترین بروز رسانی مطلب و جذاب ترین مطالب، معیارهای داوری و سنجش وبلاگ ها خواهد بود.
گفتنی است، به برگزیدگان این جشنواره، جوایز ارزنده ای چون سفر مشهد، سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این جشنواره می توانند از لینک “مسابقه وبلاگ نویسی در سایت
www.tehran.soiri.ir” استفاده کنند.

دانش آموزان تا پایان اسفندماه فرصت دارند تا پایان اسفند ماه سال 1389 فرصت دارند با مراجعه به وب سایت سازمان دانش آموزی شهر تهران (نشانی بالا)، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند و تا پایان اردیبهشت 1390 نیز مهلت دارند تا مطالب وبلاگ خود را تکمیل کنند، نتایج مسابقه وبلاگ نویسی دانش آموزی در اردیبهشت سال 90 اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.