نخستين جشنواره وبلاگ نويسي با موضوع قصه نويسي

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» نخستين جشنواره وبلاگ نويسي با موضوع قصه نويسي براي گروه سني كودك، نوجوان و جوان در آستانه سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي توسط انتشارات علمي و فرهنگي برگزار مي شود
دكتر علي زارعي نجفدري مدير عامل انتشارات علمی و فرهنگی با اعلام اين مطلب گفت: به دنبال اجراي موفق‌ سه دوره جشنواره قصه نویسی كه بصورت دوسالانه برگزار شد بر آن شديم تا نخستين جشنواره وبلاگ نويسي با موضوع قصه نويسي را در همين راستا بر گزار كنيم.
وي شرايط اوليه حضور در جشنواره را راه اندازي و يا داشتن وبلاگ عنوان كرد و تصريح كرد: قصه نويسان و جوانان علاقمند به قصه نويسي می توانند با انتشار قصه در وبلاگ شخصی خودشان و اعلام آدرس وبلاگشان به آدرس اينترنتي كه در نظر گرفته شده است در این جشنواره شرکت کنند.
زارعي نجفدري، هدف از برگزاري اين جشنواره را شناسایی استعدادهاي جوان و تقويت ادبيات وبلاگ نويسي دانست و افزود: اولين جشنواره وبلاگ نويسي با موضوع قصه نويسي در حوزه كودك و نوجوان يكي از روشهاي رواج فرهنگ قصه نويسي و قصه خواني مجازي مي باشد كه پيش بيني مي شود اين جشنواره با استقبال گسترده اي روبرو شود.
وي با اشاره به اينكه بهترين شكل انتقال ارزش‌ها، معرفت، آداب و رسوم يك جامعه، مي تواند بصورت قصه روايت شود، افزود: قصه نويس بايد به يك حقيقت، نگاه و باور از زندگي برسد و دنيا را آنگونه كه مي‌بيند بصورت قصه درآورد.
گفتني است براي حضور در اين مسابقه محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد. موضوعات قصه نويسي کاملاً آزاد بوده و البته بايد موضوع قصه، ويژه گروه سنی کودک، نوجوان و جوان نوشته شده باشد و آثار ارسالي به دبيرخانه نباید قبلاً جایی به چاپ رسيده شده باشد.
متقاضيان جهت ثبت وبلاگ و مشخصات خود مي توانند حداكثر تا 15 ديماه سال جاري با مراجعه به سايت اين جشنواره به آدرس
www.efwf.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.