نخستین جشنواره استانی تئاتر ماه و تار

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین جشنواره استانی تئاتر ماه و تار اعلام شد

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به krg  گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز کردستان، به گفته رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان تمامی هنرمندان ساکن در استان و یا مقیم در سایر نقاط کشور می‌توانند در این جشنواره حضور داشته باشند .
امین مرادی گفت: موضوع آثار ارسالی به جشنواره آزاد است، اما آثاری که با مضامین فرهنگ بومی و محلی، تاریخ و ادبیات و همچنین آیین و رسوم کردستان، خانواده، دفاع مقدس و ایثار و شهادت و همچنین چهل سالگی انقلاب اسلامی باشد در اولویت انتخاب قرار دارد.
علاقه مندان می‌توانند تا دهم دی، برای تکمیل فرم و شرکت در جشنواره به دبیرخانه جشنواره به آدرس سنندج، خیابان شهید تعریف، پایین‌تر از بیمارستان شهید قاضی یا آدرس اینترنتی (آرت سنندج دات آی آر) مراجعه کنند.
نخستین جشنواره استانی تئاتر ماه «وتار» اسفند ماه سالجاری در سنندج برگزار می‌ شود.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+