فراخوان مرحله دانشگاهی هفتمین جشنواره رویش

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان مرحله دانشگاهی هفتمین جشنواره رویش، همزمان با جشن بیستمین سال تشکیل کانون‌های دانشگاه تهران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، هفتمین جشنواره دانشگاهی رویش ویژه دستاوردها و توانمندی‌های کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه از تاریخ ۱۹ تا ۲۱ آذر ۱۳۹۷ در باشگاه دانشجویان برگزار می‌شود.

این جشنواره در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار می‌شود.

کانون‌های فرهنگی می‌توانند کلیه مستندات، آثار و دستاوردهای مربوط به دانشکده یا پردیس خود را تا ۱۴ آذر تهیه و به دفتر کانون‌های فرهنگی اداره کل فرهنگی و اجتماعی، تحویل دهند.

نمایندگان کانون‌ها می‌توانند برای تحویل حضوری آثار به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان ۱۶ آذر، پایین‌تر از خیابان ادوارد براون، شماره ۱۶، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، دفتر کانون‌ها مراجعه کنند و یا از طریق ایمیل rooyesh۷@gmail.com مدارک لازم را ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+