فراخوان ششمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ششمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان میانه منتشر شد ‌.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مهدی عبدالهی _ دبیر جشنواره _ با اعلام این خبر افزود : هدف از برگزاری جشنواره افلاکیان بسترسازی برای معرفی ظرفیت‌ها و ارزش‌های انسانی و اخلاقی انقلاب و دفاع مقدس ، شناسایی و تقدیر از تولیدات فاخر سینمای کوتاه در موضوعات دفاع مقدس ، انقلاب اسلامی ، مدافعان حرم و ترویج نگاه مثبت و امیدوارانه در فیلمسازان، در پرداخت به موضوعات ملی و همچنین انعکاس آسیب ها و معضلات اجتماعی و راهکارهای آن بوده و امیدواریم این حرکت ، با جریان سازی فرهنگی به تولید فرهنگ و هنر متعهد و متعالی در شهرستان میانه کمک کند .

لازم به توضیح است ششمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان میانه با گستره شمالغرب کشور و حضور استانهای آذربایجانشرقی ، آذربایجانغربی ، زنجان ، اردبیل ، کردستان و همدان روزهای یکم و دوم اسفند در میانه برگزار خواهد شد .

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+