فراخوان فیلم تخت فولاد اصفهان

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ارسال فیلم به جشنواره تخت فولاد در اصفهان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل  گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی، مذهبی تخت فولاد اصفهان گفت: هنرمندان اصفهانی می توانند آثار خود با موضوع تخت فولاد در بخش‌های داستانی، مستند، پویانمایی و تله‌تئاتر را تا ۲۰ آبان

سیدعلی معرک‌نژاد، یکی از اهداف مهم مجموعه تخت فولادرا  فعالیت در زمینه تصویری و تولید فیلم در بخش‌های داستانی، مستند، پویا نمایی و تله تئاتر بیان کرد و افزود: مهم‌ترین هدف برگزاری فراخوان فیلم تخت فولاد، شناسایی و حمایت از آثار برگزیده تولید شده در خصوص تخت فولاد است.

وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی تخت فولاد به نشانی http://takhtefoulad.ir فرم مربوط به فراخوان را تکمیل و همراه با آثار خود ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره ۰۹۰۲۸۰۱۱۳۵۵ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+