آغاز داوری آثار جشنواره ملی عکس «آیات»

0

به گزارش «فارسی مچ» با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی عکس آیات، داوری آثار روز جمعه ۴ آبان ماه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی عکس آیات، با پایان گرفتن مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی عکس آیات، تعداد ۲۲۸۱ اثر توسط ۴۱۹ نفر به این جشنواره ارسال شد.

بیشترین آثار این جشنواره به ترتیب از استان های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و کرمان بوده است.

در بخش ملی ۱۸۳۹ اثر از ۳۳۴ نفر، در بخش ویژه ۱۸۵ اثر از ۲۵ نفر، در بخش استانی ۱۲۴ اثر از ۴۵ هنرمند عکاس و در بخش مردمی ۱۳۲ اثر از ۳۰ نفر به جشنواره ارسال شده است.

محمدرضا علیزاده مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دبیری این جشنواره را بر عهده دارد و مسعود زنده روح کرمانی دبیر تخصصی و هنری جشنواره است.

آثار رسیده به این جشنواره جمعه ۴ آبان ماه توسط محمدمهدی رحیمیان، فرهاد سلیمانی، مجید ناگهی، مهدی جعفری، حمید صادقی داوری می شود.

جشنواره ملی عکس آیات با عنوان «قرآن، معنای زندگی» توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با همکاری اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با ولادت پیامبر رحمت و هفته وحدت در آبان ماه سال ۱۳۹۷ در موزه صنعتی کرمان برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+