چهارمین جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی

0

به گزارش «فارسی مچ»،دبیرخانه جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی برای چهارمین دوره متوالی فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در باب اهمیت سرود و جریان‌سازی لازم در این حوزه و تاثیرگذاری آن بر نسل جوان دبیرخانه جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی برای چهارمین دوره متوالی فراخوان داد.

این جشنواره که به همت سازمان بسیج هنرمندان کشور برگزار می‌شود با هدف تغییر در موازنه‌های عرصه سرود و موسیقی مبتنی بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید سرودهای انقلابی و بستر‌سازی و باز کردن دریچه‌های تازه در رویکرد هنر سرود و موسیقی و ارتقاء هنر موسیقی به سمت معنا و هدفهای متعالی آغاز به کار کرده است.

محورهای موضوعی این جشنواره عبارتند از: تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی، اردوهای جهادی، بصیرت و میثاق امت با ولایت، مقابله با استعمار و استکبار جهانی و احیای هویت ایرانی – اسلامی، بسیج ، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب اسلامی، ترور ، دفاع مقدس ، منا و مدافع حرم، استکبار ستیزی، انتفاضه فلسطین و جهانی‌سازی دفاع از آرمان فلسطین، اقتدار جهانی و امنیت ملی، الگوی پیشرفت ایرانی – اسلامی و فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس، سبک زندگی ایرانی – اسلامی و نقش مادران و همسران در هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم و تداوم مقاومت و مبارزه با استکبار و موضوعاتی دیگر که به تفکیک در متن فراخوان که در سایت آوای بیداری قرار دارد ذکر شده است.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند جهت انجام فرایند ثبت نام و ارسال آثار صرفا به سایت آوای بیداری به آدرس www.avayebidari.ir مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر دبیرخانه جشنواره به شماره ۸۸۴۹۱۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه و ارسال آثار تاریخ ۹۷/۹/۵ – بارگذاری آثار ارسالی و دریافت آراء مردمی در تاریخ ۹۷/۹/۵ تا ۹۷/۱۰/۵، اعلام نتایج مرحله اول و شروع آرای مردمی آثار منتخب مرحله دوم ۹۷/۱۰/۶ تا ۹۷/۱۰/۲۷ و برگزاری مرحله نهایی جشنواره از تاریخ ۹۷/۱۰/۲۵ تا ۹۷/۱۰/۲۸ خواهد بود.

داوری مرحله نهایی جشنواره به دو شیوه بر اساس آرای مردمی و هیات داوران بوده و از برگزیدگان جشنواره طی مراسم اختتامیه تجلیل خواهد شد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+