مسابقه «کارتون و کاریکاتور کتاب»

0
به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه ملی «کارتون و کاریکاتور کتاب» به همت موسسه خانه کتاب و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، هادی حیدری دبیر مسابقه ملی «کارتون و کاریکاتور کتاب»، در این باره توضیح داد: موسسه خانه کتاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نخستین دوره مسابقه ملی «کارتون و کاریکاتور کتاب» را برگزار می‌کند.
او درباره اهداف برگزاری نخستین دوره مسابقه ملی «کارتون و کاریکاتور کتاب»، گفت: جامعه به اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع به منظور نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیازمند است. با این رویکرد، فراخوان این مسابقه از سوی خانه کتاب منتشر شد که براساس آن همه هنرمندان کاریکاتوریست و کارتونیست و همچنین همه افرادی که به نوعی دغدغه کتاب و کتابخوانی دارند، می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
دبیر مسابقه ملی «کارتون و کاریکاتور کتاب»، ادامه داد: در این مسابقه، شرکت‌کنندگان می‌توانند از زاویه دلخواه خود به کتاب نگاه کنند؛ در این مسابقه آثاری برگزیده می‌شوند که به موضوع کتاب به صورت خلاقانه و با نگاهی متفاوت پرداخته باشند.
حیدری با بیان این که تاریخ دقیق اختتامیه این مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد، اظهارداشت: در این آیین، نمایشگاهی از آثار عرضه شده به دبیرخانه برگزار می‌شود و همچنین این مجموعه در قالب یک کتاب نفیس منتشر خواهد شد.
گفتنی است کامبیز درم‌بخش، حسن کریم‌زاده و محمدرضا دوست‌محمدی داوران «مسابقه ملی کارتون و کاریکاتور کتاب» هستند. داوری آثار به احتمال زیاد از هفته دوم مهرماه 1397 آغاز می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر سه اثر با موضوع کتاب را به همراه بیوگرافی خود که باید حداکثر 200 کلمه باشد و شماره تلفن، نشانی کامل و در اندازه آ.س و با کیفیت تصویر 300 dpi تا 25 شهریور ماه 1397 به دبیرخانه این مسابقه به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، کوچه خواجه نصیر، شماره 2، طبقه دوم ارسال و یا به آدرس CARTOONKETAB@KETAB.IR ارسال کنند.
در این مسابقه به نفر اول 40 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال و نفر سوم 10 میلیون ریال جایزه اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.