اختصاصی فارسی مچ/
مسابقه فرهنگی اربعین

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه فرهنگی اربعین به منظور پاسداشت ایام اربعین حسینی توسط آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ آستان مقدس عبدالعظیم حسنی جهت زنده نگه داشتن فرهنگ حسینی (ع) مسابقه فرهنگی اربعین را برگزار می کند.

علاقه مندان می توانند پاسخ نامه سوالات را تا ۸ آبان بصورت حضوری به دفتر اداره کل برنامه های فرهنگی و آموزشی حضرت عبدالعظیم علیه السلام واقع در صحن مصلی تحویل دهند و یا به ادمین های شبکه های اجتماعی ارسال کنند.

سوالات مسابقه شامل ۵ سوال چهارگزینه ای در یک صفحه است که کارشناسان آستان پس از بررسی، پاسخ نامه های صحیح برای قرعه کشی معرفی خواهند کرد.

جوایز ویژه این مسابقه شامل هدایای ارزنده می باشد.

علاقه مندان میتوانند پاسخ نامه های خود را به ادمین کانال های سروش و یا ایتا آستان حضرت عبدالعظیم علیه السلام ارسال کنند.

برای دانلود فایل مسابقه فرهنگی اربعین می توانید اینجا کلیک کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.