فراخوان همایش بین‌المللی عمران در دانشگاه شیراز

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان یازدهمین همایش بین‌المللی عمران در دانشگاه شیراز منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر اجرایی یازدهمین همایش ملی مهندسی عمران گفت: علاقمندان می‌توانند برای ارسال آثار خود و کسب اطلاعات بیشتر تا ۳۰ مهر به نشانی اینترنتی http://www.۱۱-ncce.ir/ مراجعه کنند.
سید احمد انوار افزود: محور‌های همایش شامل ژئوتکنیک، محیط زیست، سـازه و زلـزلـه، مدیریت منابع آب، ژئودزی و ژئوماتیک، معماری و شهرسازی، سازه‌های هیدرولیکی و دریائی، برنامه ریزی و مهندسی حمل و نقل، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، آموزش مهندسی و اخلاق مهندسی و مصالح و فناوری ساخت و مدیریت پروژه است.
وی اظهار داشت: دانشگاه شیراز برای پنجمین مرتبه میزبان همایش بین‌المللی عمران شده که به مدت دو روز از ۱۰ اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود.
این عضو هیات علمی دانشگاه شیراز تصریح کرد: این همایش با حضور اساتید، محققان، مهندسان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گرایش‌های مختلف عمران و با هدف ارائه آخرین دستاورد‌های تحقیقاتی برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.