فراخوان مسابقه قصه گویی معماری Fairy Tales ۲۰۱۹

0

به گزارش «فارسی مچ»، “بلنک اسپیس” رقابت افسانه های ۲۰۱۹، با همکاری آرک دیلی، آرکینت، بوستلر و ای آی ای اس، را با افتخار اعلام می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، شرکت در رقابت “افسانه ها” برای عموم آزاد است، و از معماران، طراحان، نویسندگان، هنرمندان، مهندسان، تصویرگران، دانشجویان و خلاقان دعوت می کند تا افسانه های منحصر به فرد معماریشان را ارائه دهند. اثر مورد نظر این رویداد، شامل یک داستان همراه با ۵ تصویر، با خارق العاده ترین حالت ممکن خواهد بود.
در طول ۵ سال گذشته، مسابقه افسانه ها، تخیلات طراحان و معماران سراسر جهان را به تصویر کشیده است. رقابت سال گذشته با رکوردی جدید، آثار شرکت کنندگان در بیش از ۶۰ کشور را جذب کرد، و بار دیگر این رقابت را به بزرگترین رقابت سالیانه معماری در جهان تبدیل کرد.
برندگان ،توسط هیئت ژوری، متشکل از تاتیانا بیلبائو، مارک فاستر، گیج، یورگن میر و موشه سفدی، انتخاب می شوند.
یورگن مایر از اعضای هیئت ژوری می گوید:”تئوری شخصی کوچک من این است که همه ما دائما کودکیمان را بازسازی می کنیم. برای من، خلاقیت با بازیابی معصومیت از دست رفته کاملا در ارتباط است. به عنوان یک جامعه، قطعا به آینده نگاه می کنیم، اما همیشه از دید مسئولیت ها، احتیاطات و مصیبت های بالقوه. من به این لحظه در گذشته اشاره می کنم، زمانی که هیجان، انرژی و ریسک اکتشاف وجود داشت.”
برای جشن گرفتن ۶مین سالگرد برگزاری رقابت افسانه ها تمامی نشریات افسانه ها، شامل افسانه های جلد ۱، افسانه ها جلد ۲، و افسانه ها جلد ۳ برای مدت محدودی، با تخفیف به فروش می رسد که برروی وبسایت بلنک اسپیس موجود است.
فرانچسکا گیولیانی، بنیانگذار بلنک اسپیس، می گوید: “بهترین آثاری که در طول این سالها دریافت کرده ایم نه تنها به صورت بصری چشم نوازند و در طراحیشان بدیع اند، بلکه از طریق برانگیختن احساسات جهانی به ما الهام می بخشند. باتوجه به مطالعات عمیق شخصیم درمورد نحوه ارتباط ما با محیط اطراف، با روایاتی از آرمانشهر های اجتماعی در مقیاس عظیم، شرکت کنندگان رقابت افسانه ها قدرت برانگیختن گفتگوهای معنادار و مورد نیاز جامعه گسترده معماری را دارند.”

هزینه ثبت نام مسابقه افسانه ها ۲۰۱۹
۴۵ دلار- ثبت نام زود هنگام (تا تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ – ۶ مهر ۹۷)
۶۰ دلار_ ثبت نام عادی (تا تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۸ – ۱۵ آذر ۹۷)
۷۵ دلار_ ثبت نام در آخرین مهلت (تا تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۱۹ – ۱۴ دی ۹۷)

آخرین مهلت ارسال آثار: ۴ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۴ دی ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.