فراخوان مسابقه طراحی موزه شکلات Turin

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان مسابقه بین‌المللی موزه شکلات Turin در ایتالیا با هدف استفاده از فضاهای قدیمی و تلطیف شکل شهری این منطقه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،، به نقل از هنرآنلاین، تورین شهر طبیعت سخت و خشن است که از دوره‌های تاریخی کهن شناخته شده است. در این فراخوان آمده: تصمیم داریم در چنین فضایی که مراجع و نشانه‌های فراوان تاریخی دارد، بنایی معمارانه ایجاد کنیم که بتواند سایت بلااستفاده قسمت غربی شهر را دوباره مورد استفاده قرار دهد.

این سایت که در نزدیکی موزه شرود Shroud، قرار دارد، به محلی تبدیل خواهد شد که تمام ناحیه را تحت تأثیر قرار خواهد داد. بنا شده که در این مرکز، سالن‌های نمایشگاه،کارگاه‌های ورک شاپ و فضاهای استراحت محوطه‌ای برای ملاقات عموم مردم ایجاد شود. در واقع تلاش بر این است که این فضا، نوعی معماری و مرجعی برای شرح سنت بومی شناخته شده و فرآوری شکلات، باشد زیرا از این راه تورین می‌تواند تاریخ خود را احیا کند.

هر کسی بدون توجه به سن و ملیت خود می‌تواند به تنهایی یا گروهی در این مسابقه شرکت کند البته هیچ فردی نمی‌تواند با بیش از یک پروژه در این رقابت شرکت کند.

هر کدام از شرکت کنندگان تیم برنده مسابقه ۵۰۰,۰۰ یورو (با محاسبه مالیات) دریافت می‌کند. سه شرکت‌کننده برتر عضویت سالانه مجله الکترونیکی DOMUS را دریافت می‌کنند. برندگان و آثار تقدیر شده می‌توانند تا همیشه بدون پرداخت هزینه در مسابقات آینده این بخش شرکت کنند.

هر شرکت کننده برای ثبت نام از طریق PayPal موظف به پرداخت ۲۵,۰۰ یورو از طریق انتقال بانکی ۳۰,۰۰ است.

علاقه‌مندان به حضور در این مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام ، یک شیت A۰ و گزارش پروژه را با فرمت دیجیتالی به ایمیل startfortalents@gmail.com ارسال کنند.

برای ارسال سؤالات خود در ارتباط با پرداخت هزینه‌ها از طریق انتقال بانکی می‌توانید به startfortalents@gmail.com و برای PayPal می‌توانید به startfortalents@gmail.com ایمیل ارسال کنید.

مهلت ثبت نام: ۲۳ مهرماه ۱۳۹۷

مهلت ارسال آثار: ۲۵ آذر ۹۷

اعلام نتایج: ۲۴ تیرماه ۱۳۹۸

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.