فراخوان دومین همایش ملی ایثار اجتماعی

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: فراخوان دومین همایش ملی «ایثار اجتماعی» با ۸ محوردربین کانون های مساجد استان توزیع و ۲۰آذر آخرین مهلت ارسال آثاراعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،حجت الاسلام محمود علیخانی، سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران امروز(۱۷مهر) به خبرنگار شبستان گفت: دومین همایش ملی «ایثار اجتماعی» در ۸ محور «مفهوم شناسی، ابعاد و شاخص های ایثار اجتماعی»، «مطالعه تطبیقی ایثار اجتماعی»، «تبیین و شناسایی همبسته های ایثارگر اجتماعی»، «سیاستگذاری و ایثار اجتماعی»، «بررسی جایگاه نهادهای اجرایی و عمومی در ترویج ایثار اجتماعی»، «جایگاه ایثار اجتماعی در دیپلماسی فرهنگی – سیاسی ایران»، «ضرورت آینده پژوهی در فرهنگ ایثار اجتماعی» و «نقش ایثار اجتماعی در جامعه ایرانی – اسلامی» برگزار می شود.

وی با بیان اینکه فراخوان این همایش در بین کانون های مساجد استان توزیع شده، یادآورشد: صاحبنظران و پژوهشگران می توانند آثار خود را تاپایان ۲۰آذرماه سالجاری  به دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به آدرس تهران، خیابان ایرانشهر، خیابان سمیه، پلاک ۹۰ ارسال نمایند.

حجت الاسلام علیخانی به آدرس الکترونیکی isar.conf@isu.ac.irوshora@isaar.irجهت ارسال آثار اشاره کرد و افزود: همچنین علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۸۳۳۹۷۸-۸۸۸۳۵۰۹۴تماس حاصل نمایند.

وی خاطرنشان شد: مقاله های برگزیده علاوه بر دریافت جوایز نقدی، در مجلات علمی و پژوهشی معتبر وزارت خانه علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموز پزشکی چاپ می شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.