فراخوان داستان کوتاه “سربازان وطن”

0
به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان داستان کوتاه “سربازان وطن” توسط دبیرخانه فرهنگی هنری شهید خانی و با همکاری حوزه هنری البرز منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اسماعیل آجرلو مسوول این دبیرخانه با اعلام این خبر، افزود: دبیرخانه فراخوان “سربازان وطن” را به شکل ویژه در دو بخش سرگذشت و شهادت سرلشگر تکاور شهیدابراهیم خانی و همچنین پاسداشت رشادت‌ها و فداکاری‌های نیروهای تکاور در دوران دفاع مقدس در زمینه داستان کوتاه اعلام کرده است.
او توضیح داد: هدف اصلی این فراخوان این است که با همکاری و مشارکت نویسندگان سراسر کشور حضور و نقش بی‌بدیل نیروهای تکاور ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و به ویژه فداکاری‌ها و رشادت‌های سرلشگر تکاور شهیدابراهیم خانی با زبان داستان و به شکل هنرمندانه بیان شود تا نسل جوان و عموم مردم جامعه با این میراث گران‌بهای فرهنگی و اجتماعی خود هرچه بیشتر و بهتر آشنا شوند.
این فراخوان در دو بخش اصلی و جنبی منتشر شده و نویسندگان سراسر کشور تا پایان آذرماه ۱۳۹۷ مهلت دارند که آثار خود را از طریق سایت دبیرخانه فرهنگی هنری شهید خانی و رایانامه shahidkhani-fest@gmail.com ارسال کنند.
آثار برگزیده علاوه بر تقدیر و اهدای جوایز در قالب کتاب مجموعه داستان کوتاه “سربازان وطن” نیز منتشر می‌شوند.
علاقه‌مندان می‌توانند متن و پوستر فراخوان و همچنین جوایز و مقررات و نحوه ارسال آثار را در سایت دبیرخانه به نشانیwww.khani-fest.com مشاهده کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+