فراخوان جایزه معماری آقاخان ۲۰۱۹

0

به گزارش «فارسی مچ»، این جایزه به دنبال نامزدهایی است که گسترده ترین دامنه ممکن از مداخلات معماری را به نمایش بگذارند، اما برای دوره چهاردهم (۲۰۱۹-۲۰۱۷)، ارسال پروژه هایی مورد تشویق است که در مناظر روستایی، محیط های شهری و آنهایی که در هر مقیاسی با فضای عمومی سروکار دارند، انجام شده باشند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، برای دوره ۲۰۱۹ جایزه، پروژه هایی واجد شرایط ارزیابی هستند که بین یکم ژانویه ۲۰۱۲ تا سی و یک دسامبر ۲۰۱۷ کامل شده و حداقل برای یک سال در حال استفاده بوده باشد.
معماری منعکس کننده جمع گرایی که متمایز کننده جوامع و اجتماعات مسلمان در سراسر دنیاست، مورد تشویق است. معیارهای ثابتی برای نوع، طبیعت، موقعیت و یا هزینه پروژه ها در نظر گرفته نخواهد شد، اگرچه پروژه های واجد شرایط در هر مکانی که هستند، تمام یا بخشی از آنها باید توسط مسلمانان طراحی شده یا مورد استفاده آنها باشند.

از تمام اشخاص، سازمان ها و شرکت ها دعوت می شود جهت ارسال پروژه های خود برای ارزیابی شرایط نامزدی، به آدرس www.akdn.org/architecture مراجعه و فرم مربوطه را به شکل آنلاین تکمیل کرده و یا به آدرس ایمیل akaa@akdn.org ارسال نمایند.
تمام پروژه ها باید واجد شرایط معیارهای در نظر گرفته شده برای دوره ۲۰۱۹ جایزه باشند. از معماران و سایر اعضای گروه ها دعوت می شود که پروژه های شخصی خود را ارسال نمایند. پروژه های ارسالی به دفتر جایزه، توسط گروهی اختصاصی از معماران، متخصصان، محققین و سایر افراد آشنا به تحولات کنونی معماری، جهت نامزدی مورد ارزیابی قرار می گیرند. این افراد مسولیت تایید انطباق پروژه های ارسالی را با معیارهای در نظر گرفته شده توسط دفتر جایزه قبل از نامزدی رسمی و بازبینی توسط هیئت داوران اصلی به عهده دارند.

معماران پروژه های پذیرفته شده بسته ای از مستندات مورد نیاز را دریافت می کنند که الزامات ارائه استاندارد در این بسته شرح داده شده است. علاوه بر ارسال عکس ها، اسلایدها و نقشه های معماری، از معماران درخواست می شود که پرسش نامه ای مفصل در رابطه با کاربرد، هزینه، فاکتورهای محیطی و اقلیمی، مصالح ساختمانی، برنامه ریزی ساخت، تمامیت ساختاری و تعمیر و نگهداری مداوم و مهم تر از اینها، مفاهیم طراحی و ویژگی مهم هر پروژه در زمینه مربوط به خودش را تکمیل کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار: ۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ ( ۸ آبان ۱۳۹۷)

فرم ثبت نام: Registration Form.pdf

جهت کسب اطلاعات بیشتر متن کامل فراخوان را مطالعه نمایید: Agakhan award ۲۰۱۹.pdf

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.