فراخوان تولید فیلم مستند انقلاب اسلامی

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اعلام فراخوان تولید فیلم مستند حرفه ای با موضوع انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  علی بندرعباسی روز دوشنبه در نشستی در همین رابطه اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با همکاری مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در نظر دارد به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تولید فیلم مستند حرفه ای با نگاه خلاقانه و برگرفته از فرهنگ و اجتماع هرمزگان را برگزار کند.
وی با بیان اینکه در همین راستا نیز فراخوانی جهت اطلاع و همکاری فیلمسازان هرمزگان اعلام شده، افزود: موضوع آثار ارسالی باید با محوریت روایتهای ناشنیده و بدیع از انقلاب اسلامی در هرمزگان باشد.
این مقام مسوول تصریح کرد: فیلمسازان باید آثار تولیدی خود را تا بیستم مهرماه به واحد امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ارسال نمایند.
بندرعباسی خاطرنشان کرد: آثار ارسالی باید دارای ساختار دراماتیک و تا حد امکان متفاوت با مستندهای گزارشی و اطلاع رسانی (مستند تلویزیونی ) باشد.
وی با بیان اینکه مدت زمان فیلم های مستند نباید بیشتر از 40 دقیقه باشد، گفت: فیلمسازان در ساخت آثار خود موضوعاتی همچون نقش مساجد ، نهادهای مردمی ، رهبران دینی به ویژه روحانیت در آگاهی بخشی و هدایت جامعه و زندگی مبارزان انقلاب اسلامی را در اولویت قرار دهند.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.