مسابقه کتابخوانی «خاطرات سفیر» در «مسجد جامع اصفهانک»

0

به گزارش «فارسی مچ»، امام جماعت مسجد جامع اصفهانک، گفت: پایگاه بسیج و شورای فرهنگی این مسجد، مسابقه کتابخوانی خاطرات سفیر را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمجتبی بدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان با بیان اینکه هر بانوی ایرانی می‌تواند در هر نقطه از جهان مبلغ دین باشد، گفت: مساجد باید تجربیات بانوان ایرانی از تبلیغ دین به ویژه موضوع عفاف و حجاب را به صورت جذاب برای مردم بازگو کنند.

وی افزود: پایگاه بسیج و شورای فرهنگی مسجد جامع اصفهانک با هدف تبیین اهمیت موضوع عفاف و حجاب و تبلیغ آن از سوی بانوان ایرانی در خارج از کشور، مسابقه کتابخوانی خاطرات سفیر را برگزار می‌کند.

امام جماعت مسجد جامع اصفهانک، خاطرنشان کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه و دریافت کتاب خاطرات سفیر می‌توانند تا سه شنبه، ۱۰ مهرماه به دفتر پایگاه بسیج این مسجد مراجعه کنند.

وی افزود: مراسم قرعه‌کشی و تقدیم جوایز ارزنده این مسابقه، نیمه دوم مهرماه سال جاری و در شبستان مسجد جامع اصفهانک برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود؛ کتاب خاطرات سفیر نوشته‌ نیلوفر شادمهری و شامل خاطرات دانشجوی دختر ممتاز ایرانی از تحصیل در فرانسه است، رهبر انقلاب در مورد این کتاب گفته است «کتاب خاطرات سفیر را توصیه کنید که خانم‌های‌تان بخوانند.»

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.