مسابقه قرآن و عترت به مناسبت اعیاد ماه ذی الحجه

0
به گزارش «فارسی مچ»، سازمان فرهنگی خانواده سپاه، به مناسبت ایام مبارک ماه ذی الحجه، مسابقه کتابخوانی را ویژه کارمندان برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش سرویس بسیج جامعه زنان کشور خبرگزاری بسیج، کتاب «هر روز با قرآن و عترت» جدیدترین محصول مؤسسه نورالثقلین قم، در حوزه حفظ موضوعی قرآن است که تا کنون مورد استقبال نهادها و مؤسسات فرهنگی و قرآنی کشور قرار گرفته است.

این کتاب که در قطع جیبی تدوین شده است دربردارنده ۳۶۵ آیه و ۳۶۵ روایت است و سازمان فرهنگی خانواده سپاه، به مناسبت ایام با فضیلت ماه ذی الحجه، برای برگزاری مسابقه کتابخوانی آن را انتخاب کرد.

کتاب «هر روز با قرآن و عترت» دارای 3 بخش آیات اعتقادی، اخلاقی و احکامی است که در این مسابقه از بخش آیات اخلاقی، 100 سوال به صورت چهارگزینه ای طراحی شده است و علاقمندان تا روز یکشنبه، 11شهریورماه، مهلت دارند که برگه های پاسخنامه را به واحد فرهنگی سازمان تحویل دهند.

گفتنی است که این مسابقه در بسیج جامعه زنان کشور به همت واحد فرهنگی این سازمان درحال برگزاری است و با استقبال پر شور خواهران این سازمان مواجه گردیده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.