مسابقه فیلم کوتاه «مروارید و مرجان»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فرهنگسرای خاتم (ص) به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه (س) مسابقه فیلم «مروارید و مرجان» را با هدف ترویج سبک زندگی سالم و ازدواج آسان برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه۱۸، در مسابقه «مروارید و مرجان» شهروندان علاقمند می توانند فیلم های کوتاهی که روایت تصویری شان از سبک زندگی ایرانی-اسلامی است و دیدن آن ها می تواند در روش زندگی دیگران موثر باشد و همچنین برخی از سوژه هایی را که از میان موضوعات بسیار ساده زندگی است، جهت شرکت در این جشنواره ارسال کنند.

کلیه سوژه های جالب از فیلم هایی که با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی و سبک زندگی سالم و ازدواج آسان توسط دوربین گوشی همراه و دوربین‌های دیگر خلق شده، مورد قبول و مشمول شرکت در مسابقه است.

هر متقاضی در بخش فیلم می‌تواند ۲ فیلم با حداکثر۱۲۰ ثانیه و به همراه اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه، نشانی پستی در اینستاگرام #khatamfarhangsara بارگذاری نمایند.

مهلت شرکت در این مسابقه تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ است و علاقمندان می توانند همه روزه  از ساعت ۸ تا ۱۷ به فرهنگسرای خاتم (ص) واقع در یافت آباد،  شهرک ولیعصر (عج)، انتهای خ حیدری جنوبی، خ پژاند، بوستان لواسانی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۲۰۷۰۶۵ داخلی ۱۱۴ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.