مسابقه عکس محرم در امیدیه

0
به گزارش «فارسی مچ»،به همت کانون فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مسجد جامع مسابقه عکس محرم در شهرستان امیدیه برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان امیدیه ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در این خصوص گفت: گسترش فرهنگ عاشورایی در فضاهای ارتباطی جدید همچون فضای مجازی که امروز مورد استفاده بیشتر جوانان و خانواده‌ها قرار گرفته است این فرصت را به وجود می‌آورد تا ضمن استفاده از این ظرفیت بتوانیم بهترین استفاده را در جهت مشارکت جوانان و اقشار مختلف جامعه در خلق و ثبت لحظات عاشورایی شهرستان امیدیه به کار ببریم.
مهدی درویش افزود: حفظ فرهنگ و آداب و رسوم در شکل عزاداری مناطق مختلف تنها با ثبت و ضبط آن امکان‌پذیر است و برگزاری چنین برنامه‌هایی در این راه می‌تواند کمک شایانی داشته باشد.
درویش اظهار کرد: مسابقه عکس محرم به همت کانون فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مسجد جامع و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان امیدیه برگزار می‌شود و در این مسابقه هیچ محدویت سنی و همچنین محدودیت برای ابزار عکس‌برداری در نظر گرفته نشده است و آثار رسیده پس از داوری در اربعین حسینی به صورت نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر پنج عکس خود را با درج زمان و مکان عکس که از محرم سال ٩٧ گرفته شده باشد روی لوح فشرده به کانون امام خمینی (ره) تحویل و یا از طریق پیام رسان‌ها به شماره ٠٩١٦٥١٢٠٤٥٦ تا تاریخ 10 مهر 97 ارسال کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.