مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ تبریزیم

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ #تبریزیم در شهرداری تبریز منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ #تبریزیم توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز برگزار می شود.

این مسابقه در سه بخش (عکس های سلفی مقابل جاذبه های گردشگری و تفریحی تبریز، عکاسی با موضوع رسم مهمان نوازی و عکاسی گردشگران تابستانی از تفرجگاه های شهر تبریز) برگزار می شود که علاقمندان می توانند عکس های خود را با هشتگ تبریزیم در صفحات مجازی انتشار دهند تا در این مسابقه شرکت داده شوند.

زمان آغاز ارسال عکس ها به دبیرخانه مسابقه از اول تیرماه 97 شروع و آخرین مهلت ارسال آثار 31 مردادماه امسال است که علاقمندان می توانند جهت شرکت در این مسابقه، عکس های خود را به همراه نام و نام خانوادگی و تلفن تماس به آدرس پست الکترونیکی tabrizim@tabriz.ir ارسال کنند.

گفتنی است، مراسم اختتامیه این مسابقه هفتم شهریورماه امسال برگزار می شود که به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی اهدا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.