مسابقه طراحی معماری موکب

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان دومین مسابقه طراحی معماری موکب که توسط مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز معماری اسلامی حوزه هنری مهر امسال برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری مرکز معماری اسلامی حوزه هنری برای دومین سال پیاپی، با برپایی مسابقه طراحی معماری، ایده‌های خلاقانه و کاربردی را برای ساماندهی بهتر موکب‌های مسیر زیارتی نجف تا کربلا، جمع آوری کرده و در اختیار متولیان برگزاری این آیین معنوی قرار می‌دهد.

توجه به مفاهیم فرهنگی قیام حسینی در طرح، شکل دهی به بستری برای شکل گیری سبک زندگی اسلامی، ارائه خدمات بهتر و کامل‌تر به زائران پیاده و کاربران موکب ها، توجه به شرایط اقلیمی و ارتباط مناسب با طبیعت، طراحی فضا‌های چند عملکردی، شناخت بهتر آداب و شرایط پیاده روی برای زیارت و فعالیت مطلوب طرح از اولویت‌های گزینش از میان آثار ارسالی است.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد ۱۸ مهر است و آیین اختتامیه و نمایشگاه آثار برگزیده ۲۸ مهر برگزار می‌شود.

شرکت در این مسابقه طراحی معماری برای عموم آزاد است.

فراخوان، مقررات و جزئیات شرکت در این مسابقه در سایت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir قرار داده شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.