مسابقه بزرگ کتابخوانی« شمیم شهادت»

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی« شمیم شهادت» در استان سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  مرتضی عبدالهی ساعتی پیش در آئین رونمایی از کتاب « سه ماه رؤیایی» در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی لزوم توجه به کتاب و کنابخوانی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت مطالعه کتاب فرمودند« کتاب خوانی وعلم آموزی نه تنها یک وظیفه ی ملی بلکه یک واجب دینی است».

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی «شمیم شهادت» در راستای توجه  به منویات مقام معظم رهبری درباره اهمیت کتاب و کتاب خوانی برگزار می‌شود گفت: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی یکی از رویکردهای مهم معاونت  فرهنگی و اجتماعی سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان با اشاره به برخی از رویکردها و برنامه‌های این معاونت در سال 97 گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی با هدف افزایش سرانه مطالعه کتاب و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی ایرانی اسلامی یکی از مهم‌ترین این برنامه‌ها است.

عبدالهی با بیان اینکه مسابقه بزرگ کتابخوانی « شمیم شهادت» در آستانه چهل سالگی انقلاب به صورت ویژه و فراگیر در سطح استان سمنان برگزار می‌شود تصریح کرد:  این مسابقه کتابخوانی حتی در دور افتاده‌ترین روستاهای استان نیز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برخی منابع این مسابقه بزرگ کتابخوانی گفت: کتاب« سه ماه رویایی» درباره خاطرات شهید کاظم عاملو شهید که به همت مجموعه ی فرهنگی مرصاد در استان تهیه و چاپ شده است یکی از منابع مسابقه کتابخوانی شمیم شهادت است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان اضافه کرد: کتاب «خداحافظ سالار» خاطرات سردار شهیدجهان اسلام حسین همدانی و «راز درخت کاج» خاطرات شهیده زینب کمایی شهید شاخص سال 97 ودر حوزه بانوان از دیگر منابع این مسابقه کتابخوانی است.

عبدالهی به هدایای در نظر گرفته شده برای برندگان این مسابقه بزرگ اشاره کرد و گفت:6 کمک هزینه سفر به کربلای معلی ،هشت کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و26 کارت هزینه ی یکصد هزار تومانی، 40 جایزه به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی برای این مسابقه پیش بینی شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.