مسابقه بزرگ کتابخوانی ” خانه بهشتی”

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر ستاد اقامه نماز همدان از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی “خانه بهشتی” خبر داد و گفت: این طرح با محوریت “روش های دعوت فرزندان به نماز” به پیشنهاد استان همدان به صورت کشوری برگزارمی‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سید مرتضی حسنی حلم پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه با اعلام اینکه 27 اجلاس سراسری نماز پاییز امسال در سمنان برگزار می‌شود اظهار داشت: افراد علاقمند به شرکت در این اجلاس می‌توانند آثار خود را پیرامون موضوع محوری “شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز” به دبیرخانه کشوری این اجلاس ارسال کنند.

وی با اعلام اینکه افراد شرکت کننده تنها تا 30 مهرماه فرصت دارند آثار خود را به این دبیرخانه ارسال کنند گفت: استان همدان در سال‌های گذشته توانست آثار خوبی را به دبیرخانه کشوری اجلاس نماز ارسال کرده و توفیقاتی را به دست آورد بنابراین امسال نیز از همه فرهیختگان و نویسندگان درخواست داریم آثار خود را به دبیرخانه اجلاس ارسال کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز همدان از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی “خانه بهشتی” خبر داد و اعلام کرد: این طرحبه پیشنهاد استان همدان با محوریت “روش‌های دعوت فرزندان به نماز” به صورت کشوری برگزار شده و هم اکنون نیز این کتاب با تخفیف مناسب در بین ادارات و اقشار مختلف مردم توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه این مسابقه نیز در راستای شعار محوری 27 اجلاس سراسری نماز یعنی “روش‌های دعوت فرزندان به نماز” برگزار می‌شود ابراز کرد: افراد علاقمند به شرکت در این مسابقه می‌توانند پاسخنامه‌های خودرا تا 30 آبان ماه امسال به دبیرخانه ارسال کرده و از جوایز ارزشمند این مسابقه بهره‌مند شوند.

حسنی حلم با اعلام اینکه پیش‌بینی می‌کنیم نزدیک به7 هزار نفر از استان همدان در این مسابقه شرکت کنند  عنوان کرد: علاوه برمسابقه بزرگ کتابخوانی، امسال مسابقه بزرگ اذان ویژه کارکنان ادارات و مراسم تجلیل از فعالان عرصه نماز و دستگاه‌های برتر در این حوزه نیز برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+