مسابقه بزرگ “خاطره نویسی” ویژه نوجوانان

0

به گزارش «فارسی مچ»،  فراخوان ثبت نام در مسابقه بزرگ خاطره نویسی ویژه نوجوانان در اصفهان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، از مرکز صفهان مسئول امور کتابخانه اختصاصی نوجوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: نوجوانان علاقه مند برای شرکت در این مسابقه باید یکی از خاطرات زیبای خود درباره کتاب و کتابخوانی را در قالب یک نوشته ی زیبا و دلنشین نوشته و تا 27 شهریور برای کتابخانه اختصاصی نوجوان ارسال کنند.

رویا محمد شریفی افزود: تشویق و ترغیب نوجوانان به مطالعه و قرار دادن کتاب و کتابخوانی در فهرست علایق و فعالیت های روزمره زندگی آنها از مهم ترین اهداف اجرای این مسابقه است.

وی با اشاره به اینکه ملاک انتخاب آثار برگزیده در این مسابقه نگارش صحیح متن، انتخاب خاطره ای زیبا و دلنشین و یک دستی نوشته و انسجام آن است گفت: آثار دریافت شده را تعدادی از کارشناسان ادبی  ، داوری و قضاوت می کنند  و نتایج آن تا 15 روز بعد اعلام و از صاحبان آثار برگزیده این مسابقه با هدایایی  قدردانی می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره 32304030 تماس گرفته و یا به محل خانه نوجوان واقع در به نشانی خیابان جی، خیابان لاهور، خیابان مفتح شرقی، بعد از ورزشگاه پیروزی مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.