فراخوان پنجمین سوگواره مجازی بلاغ

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان پنجمین سوگواره مجازی بلاغ با شعار «مشی انقلاب حسینی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان پنجمین سوگواره مجازی بلاغ با شعار «مشی انقلاب حسینی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.

اباذر جعفری مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفت وگویی با اعلام این خبر تصریح کرد: پنجمین سوگواره مجازی بلاغ به مناسب ایام محرم ۱۴۴۰ با شعار «مشی انقلاب حسینی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» برگزار می شود.

وی افزود: این طرح در سه محور پیام های تربیتی مکتب عاشورا ، پیام های عزّت بخش مکتب عاشورا و پیام های عبرت آموز مکتب عاشورا برگزار می گردد که هر یک از این محورهای اصلی، حاوی پیام هایی الهام بخش از قیام عاشورا برای انقلاب عزیز اسلامی مان می باشد.

مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: طلاب عزیز می توانند در سه بخش تولید محتوا، بازنشر در فضای مجازی و تبلیغ تعاملی به رسالت تبلیغی خود در قالب این سوگواره عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه این طرح مختص مبلغان نوین نیست، گفت: شرکت در طرح سوگواره مجازی بلاغ، برای عموم طلاب سراسر کشور اعم از خواهر و برادر و به دو صورت فردی و گروهی امکان پذیر است.

جعفری بیان داشت: قالب‌های قابل ارائه در بخش تولید شامل متن، عکس، گرافیک، کلیپ کوتاه صوتی- تصویری و بازی و نرم افزار (ویندوزی، موبایلی) می باشد.

وی گفت: در بخش باز نشر نیز طلاب گرامی می توانند در محیط شبکه های اجتماعی و شبکه های پیام رسان اقدام به انتشار گسترده آثار منتخب تولید شده در طرح سوگواره مجازی بلاغ کرده و در بخش تبلیغ تعاملی شرکت کنندگان، پاسخگوی سوالات و شبهات، ذیل نظرات ارسالی کاربران خواهند بود و به اقتضای محیط های مختلف در فضای مجازی به ارتباط مستقیم و تعامل سازنده با کاربران  اقدام می نمایند.

مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری کارگاه های یک روزه مهارتی در حوزه نویسندگی، طراحی، تدوین فیلم و تبلیغ تعاملی در طول زمان برگزاری سوگواره برای علاقه مندان خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: از برگزیدگان هر یک از سه بخش سوگواره مجازی بلاغ با اهداء لوح تقدیر، تندیس سوگواره و جوایزه ارزنده قدردانی خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.