فراخوان نخستین سوگواره تیاتر عاشوراییان در ارومیه

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین سوگواره منطقه ای تیاتر عاشوراییان منتشر شد و بر این اساس نمایش هایی از شمال غرب کشور با موضوع ماه محرم و واقعه عاشورا به صورت رقابتی و به میزبانی تماشاخانه چیچست ارومیه از چهار تا هفت آبان سال جاری به اجرا گذاشته می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر مسوول تماشاخانه چیچست ارومیه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این سوگواره در بخش نمایش های صحنه ای و عکس و پوستر برگزار می شود، بیان کرد: مهلت ارسال آثار 15 مهر و زمان اعلام نتایج بازبینی 16 و 17 همین ماه است.
پیمان سلیمانی با بیان اینکه به آثار ارسالی تا سقف 10 میلیون ریال کمک هزینه با نظر کارشناسی دبیرخانه پرداخت می شود، افزود: ارسال 2 نسخه لوح فشرده اثر، فرم شرکت در سوگواره و مجوز نویسنده برای شرکت در این رویداد تیاتری ضروری است.
وی ادامه داد: عکس و پوسترهای راه یافته به بخش رقابتی در قالب نمایشگاه نیز همزمان با این سوگواره به نمایش درمی آید.
به گزارش ایرنا «تماشاخانه چیچست ارومیه» نخستین سالن تیاتر خصوصی در زمینه هنرهای نمایشی در آذربایجان غربی است؛ این مجموعه هنری در زمینی به مساحت 500 مترمربع و زیربنای 600 مترمربع دارای سالن های بلک باکس حدود 50 و 100 نفری بوده و به امکانات نور و صدای مطلوب برای اجرای آثار نمایشی مجهز است.
نخستین سوگواره منطقه ای تیاتر عاشوراییان در تماشاخانه چیچست ارومیه به نشانی ارومیه، خیابان برق، بین چهارراه آپادانا و چهارراه عماریاسر و کوی 16 اجرا می شود.

 

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.