فراخوان مسابقه «ملی كارتون و كاریكاتور»

0

به گزارش «فارسی مچ»، موسسه خانه کتاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کارتون و کاریکاتور با موضوع کتاب را همزمان با هفته کتاب برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از ایبنا، موسسه خانه كتاب از همه هنرمندان كاریكاتوریست و كارتونیست دعوت می‌كند به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مسابقه طراحی كارتون با موضوع كتاب شركت كنند.

علاقه‌مندان می‌توانند حداكثر سه اثر با موضوع كتاب را به همراه بیوگرافی(حداكثر ۲۰۰ كلمه) شماره تلفن، نشانی كامل و در اندازه A۳ (۷/۲۹ در ۴۲ سانتی متر) و فرمت jpeg/۳۰۰dpi تا ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۷ به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، كوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه دوم و یا به آدرس CARTOONKETAB@KETAB.IR ارسال كنند.

آثار ناقص از دور مسابقه حذف خواهند شد علاوه براین آثار پیش از این نباید در نشریه دیگری منتشر شده و یا جایزه گرفته باشد.
به نفر اول، ۴۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال جایزه اهدا می‌شود.

هادی حیدری، دبیر این دوره از «مسابقه ملی كارتون و كاریكاتور كتاب» را بر عهده دارد و كامبیز درم بخش، حسن كریم زاده و محمدرضا دوست محمدی داوران «مسابقه ملی كارتون و كاریكاتور كتاب» هستند.

حق استفاده از آثار برای موسسه خانه كتاب محفوظ است و آثار راه یافته به بخش نمایشگاه، در قالب كتاب نفیس منتشر و به هنرمندانی كه آثارشان در كتاب درج شده باشد تقدیم می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.