فراخوان مسابقه عکاسی با موبایل “فارما فریم”

0

به گزارش «فارسی مچ»، به نقل گزارش دبیرخانه چهارمین نمایشگاه بین‌ا‌‌لمللی ایران‌فارما، اولین مسابقه عکاسی با عنوان «فارما فریم» در نمایشگاه ایران‌فارما برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، هدف این مسابقه جلب مشارکت عمومی در نحوه برگزاری، اعتلای کیفی رویداد‌های این نمایشگاه و همچنین تشویق و ترغیب بازدیدکنندگان و غرفه‌داران به ثبت اتفاق‌های این رویداد اعلام شده است.
غرفه سازی، چیدمان، مشتری مداری، اطلاع‌رسانی، بهترین قاب عکاسی، عکس گروهی، سلفی با زمینه نمایشگاه، ثبت رویداد‌های نمایشگاه، تور دانشجویی از جمله موضوعات مورد توجه برای انتخاب عکس¬ها از سوی دبیرخانه اعلام شده است. همچنین تحت عنوان # ایران-فارما- من هم عکس‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند.
شرکت برای تمامی بازدیدکنندگان و غرفه داران در این مسابقه آزاد استف محل عکاسی نمایشگاه چهارمین رویداد بین المللی ایران فارما است و کلیه عکس‌هایی که در فضای نمایشگاه (فضای بیرونی و فضای درونی) عکاسی شده باشد در مسابقه شرکت داده می‌شود.
شرکت در این مسابقه تنها از طریق ارسال عکس موبایلی به دایرکت اینستاگرام نمایشگاه به نشانی iranpharmaexpo@ امکان‌پذیر خواهد بود و هر شرکت‌کننده در هر روز مجاز به ارسال حداکثر ۵ عکس است.
علاقمندان می‌توانند از ۹ صبح تا ساعت ۱۴:۰۰ هر روز نسبت به ارسال عکس اقدام نمایند. ارسال مشخصات شامل نام، نام خانوادگی و شماره تماس ضروری است و اعلام شده است؛ دبیرخانه ایران فارما مجاز به استفاده از عکس‌ها در سایت، گالری تصاویر و سایر موارد تبلیغاتی با ذکر نام عکاس خواهد بود.
هر روز در ساعت ۱۷ و در مقابل غرفه (mPharma D۲۲۹) به شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایزی نقدی پرداخت می‌شود و طی مراسمی از بهترین سه عکس دریافتی تقدیر و به برندگان جوایزی اهدا خواهد شد.
راه‌های ارتباط با دبیرخانه این موارد عنوان شده اند:
www.iranpharmaexpo.com
شماره تماس: ۸۸۲۰۳۸۴۵- ۰۲۱
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.