فراخوان فستیوال هنری سالانه SCOPE Miami Beach

0

به گزارش «فارسی مچ»، فستیوال هنری SCOPE Miami Beach به صورت سالانه در طول هفته میامی ،۴ تا ۹ دسامبر ۲۰۱۸ برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، هدف از برگزاری این رویداد جلب و جذب هنردوستان و خریداران هنری است. این رویداد میزبان ۱۴۰ هنرمند بین المللی است و سالانه بیش از ۶۰ هزار نفر بازدید کننده دارد.

هنرمندان خانم و همچنین هنرمندان نوظهور که حداکثر ۵ سال از اتمام تحصیلات آنها در دانشگاه هنر گذشته باشد امکان حضور در این رویداد را خواهند داشت.

آثار هنری در این برنامه میتواند شامل کار روی رزین، شیشه، کاغذ، بوم و یا ترکیب مواد و ویدئو آرت باشد.

علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد درخواست خود را همراه با مشخصات هنرمند، تصویر ۵ اثر، رزومه، استیتمنت، آدرس وب سایت شخصی و … ارسال نمایند.

گالری آنلاین در راستای حمایت و همراهی بیشتر هنرمندان جهت حضور و شرکت در برنامه های بین المللی، در انجام عکاسی از آثار و طراحی وب سایت شخصی برای شرکت در رزیدنسی و فراخوان ها در خدمت هنرمندان و فرهیختگان گرامی خواهد بود.

علاقه مندان درخواست خود جهت دریافت مشاوره را به همراه اطلاعات تماس به آدرس ایمیلonlineartgallery.ir@gmail.comارسال نمایند.

مهلت ثبت نام: ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۸ (۲۴ شهریور ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+