فراخوان طراحی پوستر جشنواره تئاتر کردی سقز

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کردی سقز آغاز و تا سی‌ام مهرماه امسال ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کردی سقز آغاز و  و مهلت ارسال آثار تا سی‌ام مهرماه امسال ادامه دارد، در این فراخوان از هنرمندان طراح و گرافیست سراسر کشور دعوت شده که در مسابقه طراحی پوستر این رویداد فرهنگی هنری شرکت کنند.

متن کامل فراخوان به شرح زیر است:

با استعانت از یزدان پاک، دبیرخانه دائمی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کردی با همکاری انجمن گرافیک سقز به‌منظور بهره‌مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح‌های نو و بدیع، طراحی پوستر این دوره جشنواره را با فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان طراح و گرافیست سراسر کشور به شکل مسابقه برگزار می‌نماید.

هنرمندان گرامی می‌توانند با توجه به موضوع جشنواره تئاتر و تاکید بر چهار محور اساسی فرهنگ کردی، سقز، پانزدهمین دوره و بین‌المللی آثار خود را جهت شرکت در مسابقه ارائه نمایند.

شرایط شرکت در مسابقه

برای شرکت در مسابقه محدودیتی در ارائه تعداد اثر از سوی یک هنرمند وجود ندارد اما باید علاقمندان طرح‌های پیشنهادی را در ابعاد 50*70 سانتی‌متر طراحی و فایل آثار به صورت TIFF  300 CMYK بر روی لوح فشرده به همراه تصویر چاپ شده A4 رنگی به آدرس دبیرخانه جشنواره کردستان، سقز، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی تئاتر کردی سقز ارسال کنند.

درج مشخصات فردی ضروری و لازم است چنانچه طرح پیشنهادی از تبلیغ و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده، توضیح کامل در این خصوص ارائه گردد؛ در ارزیابی آثار، اولویت با آثار نو و بدیع و با تاکید بر جنبه‌های اعلام شده خواهد بود.

گفتنی است؛ در ایام برگزاری جشنواره، نمایشگاهی از کلیه آثار راه یافته به بخش داوری مسابقه برپا و اثر برگزیده توسط کارشناسان مربوطه به عنوان پوستر جشنواره معرفی و در مراسم اختتامیه جشنواره لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به خالق اثر اهدا و از آثار برگزیده دوم و سوم نیز با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.